T-TOMI Plienky látkové 76x76 cm, 4 ks, leafs

Kvalitné látkové plienky T-tomi s modernou farebnou potlačou vyrobené z vysokogramážnej bavlny spojené s jemným flanelom sú určené nielen ako klasické detské plienky, ale aj ako podkladové plienky do kočíkov a postieľok, na prebaľovaciu podložku a iné všestranné využitie. Veľkou výhodou je ich využitie aj ako detská osuška na cestách a výletoch. Použitý materiál je veľmi príjemný k detskej pokožke, mäkký, savý a nielen deti ocenia moderný a zaujímavý potlač týchto plienok. Špecifikácia: - látkové plienky T-tomi s vysokou gramážou bavlny - pevné nylonové okraje - NOVINKA - materiál 100% bavlna - povrchová úprava jemný flanel - štvorcový rozmer 76 x 76 cm - balenie obsahuje 4 kusy...
TTOMI
ags-TT3843
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 5 ks zostáva na sklade!
16,45 €
S DPH
14.81 €

Kvalitné látkové plienky T-tomi s modernou farebnou potlačou vyrobené z vysokogramážnej bavlny spojené s jemným flanelom sú určené nielen ako klasické detské plienky, ale aj ako podkladové plienky do kočíkov a postieľok, na prebaľovaciu podložku a iné všestranné využitie. Veľkou výhodou je ich využitie aj ako detská osuška na cestách a výletoch. Použitý materiál je veľmi príjemný k detskej pokožke, mäkký, savý a nielen deti ocenia moderný a zaujímavý potlač týchto plienok.

Špecifikácia:

- látkové plienky T-tomi s vysokou gramážou bavlny
- pevné nylonové okraje - NOVINKA
- materiál 100% bavlna
- povrchová úprava jemný flanel
- štvorcový rozmer 76 x 76 cm
- balenie obsahuje 4 kusy plienok
- vysoká savosť materíálu
- moderná farebná potlač

Plienky spĺňajú požiadavky stanovené vyhláškou MZČR č. 84/2001 Zb. o hygienických požiadavkách na hračky a výrobky pre deti do 3 rokov.
TTOMI
ags-TT3843
5 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)