Blog

Kategórie
 
 
 
Blog

Poštovné • 3,69€ •

už od 39€ poštovné ZDARMA

doprava kuriérom

Blog
 
 
 
 
 
 
 
 

Naty varí s BABYMOOV + recepty pre deti aj mamičky

Oliverko je prikrmovaný od ukončeného 6. mesiaca. Začali sme veľmi zľahka - zeleninka, mäsko, potom ovocie. Priznám sa, kým si zvykol na novú konzistenciu, chuť, vzhľad, viac jedla sme vyhodili ako spapali. Prvý mesiac sme teda „fičali“ na kupovaných príkrmoch.
 
 

Registračná zľava 5% + DARČEK ZADARMO


Nakupovať na našom eshope sa naozaj oplatí!
Pripravili sme si pre Vás 2 novinky - Registračnú zľavu 5% a darček k objednávkam nad 80 eur ZADARMO!
 

Pár tipov ako si vybrať najlepšiu autosedačku

Každá jedna chceme pre naše dieťa len to najlepšie. Je to prirodzené, keďže svoje poklady milujeme nadovšetko na tomto svete a keby sme mohli, zniesli by sme im aj modré z neba.
 

Ako prežiť zimu s deťmi?

Ziiima ziima tu jeee, snieeežik poletuje... Nie, nie, milé maminky, nemyslite si, že mi na tej materskej už celkom preplo. Je mi jasné, že pri pohľade z okna to občas na poriadnu zimu ani zďaleka nevyzerá, no kalendár nepustí. Máme tu zimu! Poltopánky a ľahké bundičky sme odložili a bez rukavíc a čiapky sa z domu už ani nepohneme. Všetky sa vždy určite tešíme na obliekanie našich drobcov, na nekončený krik, nervozitu, na naše spotené čelo, na tie každodenné malé víťazstvá, keď sa nám konečne podarí opustiť prah domu a vyraziť s našou nababušenou cibuľkou aspoň na chvíľku na prechádzku.

Keďže sme všetky supermamy (to je jasné, že sme!), musíme myslieť na to, čo všetko je potrebné počas chladných zimných dní. Čo si okrem overalu, čiapočiek, topánočiek a rukavičiek môžete zaobstarať, aby ste hravo zvládli zvyšok zimnej sezóny? Dám vám zopár tipov =)
 
 

Blogerka Naty: Fľaša YOOMI zohreje mlieko pre vášho drobca kdekoľvek!


„Dobrý deň, nevedeli by ste mi to, prosím, niekde u Vás zohriať pre malého?“

Aj vy, milé mamičky, ste sa našli v tejto vete? Áno, každá z nás to pozná. Idete na výlet, na prechádzku. Tešíte sa z pekne stráveného dňa s rodinkou a vaším drobcom. Potom to príde - HLAD! SMÄD!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia