Blog

Kategórie
 
 
 
 
 
Trhak dna
03.09.2019 Do konca zostáva
15 hodín
34 minút
34 sekúnd
 
 
Blog

Poštovné • 3,69€ •

už od 39€ poštovné ZDARMA

doprava kuriérom

Blog
 
 
 
 
 
 

JABADABADO - Drevené hračky so švédskym nádychom

S Oliho príchodom na svet v našej rodine nastal klasický aj masívny nákup všemožných vecí. Oblečenie, postieľka, kresielko, kolotoč, šatka, nosič, vanička, stolička, vankúšik, perinka... A v neposlednom rade sa do našej rodiny hrnuli tony hračiek. Ale akože fakt kvantum. Niektoré zmysluplné, niektorých zmysel som nepochopila ani po dvoch deci vína. Čo ma ale najviac vedelo vytočiť a rozčúliť, že ¾ z nich sú vyrobené z plastu. Priznám sa, nie som žiadna bio-eko matka, ktorá urputne robí všetko pre spásu našej planéty, ale plasty naozaj nemusím a snažím sa im vyhýbať všemožným spôsobom. Aspoň niečo pre životné prostredie by mal každý z nás robiť, veď je to miesto, kde žijeme aj s našimi deťmi.

Takže si viete predstaviť, aký tik som mala v oku, keď zase niekto kúpil ďalšiu, z môjho pohľadu úplne nezmyselnú hračku. A navyše plastovú.

Brrrr...Oliho zabavila všeho všudy 5 minút a už bola hodená v boxe s ostatnými hračkami.

 

Naty varí s BABYMOOV + recepty pre deti aj mamičky

Oliverko je prikrmovaný od ukončeného 6. mesiaca. Začali sme veľmi zľahka - zeleninka, mäsko, potom ovocie. Priznám sa, kým si zvykol na novú konzistenciu, chuť, vzhľad, viac jedla sme vyhodili ako spapali. Prvý mesiac sme teda „fičali“ na kupovaných príkrmoch.
 
 

Registračná zľava 5% + DARČEK ZADARMO


Nakupovať na našom eshope sa naozaj oplatí!
Pripravili sme si pre Vás 2 novinky - Registračnú zľavu 5% a darček k objednávkam nad 80 eur ZADARMO!
 

Pár tipov ako si vybrať najlepšiu autosedačku

Každá jedna chceme pre naše dieťa len to najlepšie. Je to prirodzené, keďže svoje poklady milujeme nadovšetko na tomto svete a keby sme mohli, zniesli by sme im aj modré z neba.
 

Ako prežiť zimu s deťmi?

Ziiima ziima tu jeee, snieeežik poletuje... Nie, nie, milé maminky, nemyslite si, že mi na tej materskej už celkom preplo. Je mi jasné, že pri pohľade z okna to občas na poriadnu zimu ani zďaleka nevyzerá, no kalendár nepustí. Máme tu zimu! Poltopánky a ľahké bundičky sme odložili a bez rukavíc a čiapky sa z domu už ani nepohneme. Všetky sa vždy určite tešíme na obliekanie našich drobcov, na nekončený krik, nervozitu, na naše spotené čelo, na tie každodenné malé víťazstvá, keď sa nám konečne podarí opustiť prah domu a vyraziť s našou nababušenou cibuľkou aspoň na chvíľku na prechádzku.

Keďže sme všetky supermamy (to je jasné, že sme!), musíme myslieť na to, čo všetko je potrebné počas chladných zimných dní. Čo si okrem overalu, čiapočiek, topánočiek a rukavičiek môžete zaobstarať, aby ste hravo zvládli zvyšok zimnej sezóny? Dám vám zopár tipov =)
 
 

Blogerka Naty: Fľaša YOOMI zohreje mlieko pre vášho drobca kdekoľvek!


„Dobrý deň, nevedeli by ste mi to, prosím, niekde u Vás zohriať pre malého?“

Aj vy, milé mamičky, ste sa našli v tejto vete? Áno, každá z nás to pozná. Idete na výlet, na prechádzku. Tešíte sa z pekne stráveného dňa s rodinkou a vaším drobcom. Potom to príde - HLAD! SMÄD!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia