Blogerka Naty: Fľaša YOOMI zohreje mlieko pre vášho drobca kdekoľvek!

Kategórie
 
 
 
 
 
Trhak dna
03.09.2019 Do konca zostáva
17 hodín
52 minút
46 sekúnd
 
 
Blogerka Naty: Fľaša YOOMI zohreje mlieko pre vášho drobca kdekoľvek!

Poštovné • 3,69€ •

už od 39€ poštovné ZDARMA

doprava kuriérom

Blogerka Naty: Fľaša YOOMI zohreje mlieko pre vášho drobca kdekoľvek!
 
 
 
 
 
 

Blogerka Naty: Fľaša YOOMI zohreje mlieko pre vášho drobca kdekoľvek!


„Dobrý deň, nevedeli by ste mi to, prosím, niekde u Vás zohriať pre malého?“

Aj vy, milé mamičky, ste sa našli v tejto vete? Áno, každá z nás to pozná. Idete na výlet, na prechádzku. Tešíte sa z pekne stráveného dňa s rodinkou a vaším drobcom. Potom to príde - HLAD! SMÄD!

Aj vy, milé mamičky, ste sa našli v tejto vete? Áno, každá z nás to pozná. Idete na výlet, na prechádzku. Tešíte sa z pekne stráveného dňa s rodinkou a vaším drobcom. Potom to príde - HLAD! SMÄD! Pochopiteľne, nie váš (aj keď môže to byť dosť často aj vaše bruško, ono však musí ako inak, počkať). Samozrejme, ste pripravená - vo fľaštičke máte nachystaný potrebný materiál (mliečko, čajík, mňam-mňam). Problémom je len jeho teplota a tak hľadáte prvú reštauráciu, obchod, aj verejné WC v stave núdze dúfajúc, že niekde sa nájde dobrá duša (rozumej človek s prístupom k mikrovlnke) a ochotne vám papaníčko pre vášho hladoša ohreje. Alebo situácia č. 2: ste doma a Váš anjel chce jednoducho jesť. HNEĎ! Nezaujíma ho, že musíte daný pokrm najprv zohriať, potom ho nechať vychladiť a to bude určitý čas trvať.

Takýmto situáciám je už koniec! Keďže žijeme v dobe veľmi múdrej, uľahčujúcej nám pomaly všetko, asi vás neprekvapí, ak vám poviem, že sa našli ľudia (boli to mama a otec z praxe a testovali to na vlastných deťoch), ktorí si povedali, že vyriešia aj tento mamičkovský problém, a to ohrev pokrmu či pitiva pre naše milované detičky. A to priamo v jednej fľaštičke! Trikrát hurááááá! Dovoľte mi teda, predstaviť vám YOOMI.
 


Ako YOOMI funguje?

Táto mega šikovná samoohrevná fľaštička zohreje tekutinu za 60 sekúnd a zvládne to úplne sama. Teda, až tak úplne sama nie, trošku jej treba pomôcť. Moje testovacie balenie YOOMI obsahuje fľaštičku, 2 ohrievače, nádobku na ohrievačku. Fľaštička sa skladá z viečka, cumlíka, prstenca a samotnej fľašky. Na výber máte rôzne typy balení, z ktorých si môžete vybrať. YOOMI fľaša je BPA free samozrejme a vyrobená vo Veľkej Británii!
 


Keďže je fľaška samoohrevná, znamená to, že sama ohreje danú tekutinu. Na tento samoohrev však slúži ohrievač umiestnený vo fľaške, ktorý je potrebné nabiť. Ako? Nabíja sa dvomi spôsobmi:

  • v mikrovlnnej rúre,

  • v hrnci s horúcou vodou. Keďže naša domácnosť mikrovlnnou rúrou nedisponuje (nieže by sme na ňu nemali, máme na to iné dôvody), využívam spôsob ohrevu v hrnci, ale spísala som Vám aj postup nabitia v mikrovlnnej rúre.

Nabíjanie v mikrovlnnej rúre za pár sekúnd!

Fľaška má v sebe ohrievač, ten treba ako som už spomínala, nabíjať. Nabijete ho úplne jednoducho: ohrievač vložíte do nádobky - krytu do stredu mikrovlnnej rúry a zohrievate ho buď 80 alebo 70 sekúnd (podľa výkonu mikrovlnnej rúry), následne je potrebné s nádobkou po vybratí z mikrovlnnej rúry triasť po dobu 30 sekúnd. Máte za sebou prvú fázu nabitia.

Druhá fáza spočíva opäť v zohriatí v mikrovlnnej rúre, ale už iba 30 sekúnd a následne opäť trasiete, ale už len 10 sekúnd. Hotovo! Ale pozor! Ohrievač je tesne po nabití veľmi horúci. Je potrebné ho nechať vychladnúť v nádobke približne 75 minút. Po uplynutí tohto času máte nádobku s ohrievačom pripravenú na použitie a umiestnenie do fľaštičky YOOMI.
 


Keď máte ohrievač už nabitý...

To, či je ohrievač správne nabitý zistíte tak, že keď ním zatrasiete, budete počuť hrkanie. Následne ho vložíte do fľaštičky YOOMI, stlačíte oranžové tlačidlo. Kvapalina sa začne v ohrievači meniť na pevné skupenstvo a o minútu je pripravená zohriať akýkoľvek nápoj. Spozorujete to tak, že oranžové tlačidlo zmení farbu na modrú. Tekutina následne preteká cez ohrievač, ktorý ju ohrieva a vy môžete vašej láske servírovať pokrm hneď, bez zbytočného stresu a zdržovania sa. Ohrievač po aktivácii (teda po stlačení oranžového tlačidla) bude schopný ohrievať nápoje vo fľaške maximálne 1 hodinu, čo je podľa mňa dosť dlhá doba.

Ak chcete nabiť ohrievač v hrnci s vodou...

A spomínaný ohrev v hrnci – ohrievač jednoducho vložíte bokom do nepretržite vriacej vody a necháte ho tam po dobu 30 minút. Potom ho nezabudnite nechať vychladiť po dobu 75 minút spolu s vodou v hrnci. Ak po vybraní počujete pri trasení ohrievača hrkanie, je pripravený na použitie.
 


Vždy ideálna teplota

Vôbec sa nemusíte báť toho, že ohrievač by ohrial pokrm priveľmi. Fľaša YOOMI je navrhnutá tak, aby sa daný pokrm ohrial na prirodzenú teplotu materského mlieka, čo je 32 - 34 stupňov Celzia.

Úplnú bezpečnosť používania zaisťujú aj bezpečnostné opatrenia, ktoré sú vo fľaštičke zabudované. Tak napríklad - soľný roztok je výrobcami zafarbený na modro, aby ste si ho všimli, ak by, nedajbože, došlo k poškodeniu ohrievača. Taktiež je v roztoku pridaná horká látka Bitrex, takže dieťa fľašku odmietne.
 


No nie je to úžasná vec? Ďakujem obchodu 4 mama and baby v Trnave, že mi dali možnosť vyskúšať produkt, ktorý mne, maminke na plný úväzok, opäť o malinký kúsok uľahčil život s Oliverom. Neviem, či by som sa niekedy dozvedela o tejto úžasnej vychytávke. Vy ste sa to dozvedeli odo mňa, nemáte za čo =D
Vďaka fľaštičke YOOMI výlety s mojím chlapcom už nebudú o strese, ale o radosti z daného momentu. Žiadne hysterické hľadanie najbližších reštík, bufetov, zariadení s možnosťou ohrevu pokrmu. Žiadna panika, keď si môj syn poprosí papať hneď a teraz. Fľaša YOOMI je na tieto situácie pripravená a stvorená na jesenné a zimné obdobie, ktoré pomaly prichádza. Ak vyskúšate, určite neoľutujete.

SÚŤAŽ o kompletné balenie YOOMI!

S nami môžete vyhrať a na vlastnej koži odskúšať fľašku YOOMI s ohrievačom.

Stačí ak napíšete pod článok na FACEBOOKU - KLIKNI SEM do komentárov, ako a kde by ste vy využili tohto praktického pomocníka. V pondelok 29. októbra vyžrebujeme jedného víťaza.

Výherca získa cenu - YOOMI - 140 ml dojčenská fľaša s ohrievačom, cumlíkom a obalom v hodnote 24,90 eur.

Kompletnú ponuku YOOMI nájdete na našom eshopewww.4mama.sk/yoomi
 

*Podrobný návod na používanie YOOMI nájdete v príbalovom letáku vo vnútri zakúpeného výrobku!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia