Naty varí s BABYMOOV + recepty pre deti aj mamičky

Kategórie
 
 
 
 
 
Naty varí s BABYMOOV + recepty pre deti aj mamičky

Poštovné len • 2,99 € •

od 40 € poštovné ZDARMA

doprava kuriérom

Naty varí s BABYMOOV + recepty pre deti aj mamičky
 
 
Reklamné okno
 
 
 
 

Naty varí s BABYMOOV + recepty pre deti aj mamičky

Oliverko je prikrmovaný od ukončeného 6. mesiaca. Začali sme veľmi zľahka - zeleninka, mäsko, potom ovocie. Priznám sa, kým si zvykol na novú konzistenciu, chuť, vzhľad, viac jedla sme vyhodili ako spapali. Prvý mesiac sme teda „fičali“ na kupovaných príkrmoch.
 

Varenie dá zabrať každej mamine

Akonáhle však môj syn prišiel papaniu na šmak, odvtedy sa nedá  zastaviť. Veď vo svojich 9 mesiacoch má úctyhodných 10 kilogramov!!! (ale on bol veľký už keď sa narodil, to je zase tiež pravda). Každopádne, jeho tempo jedenia a množstva porcií sa neúmerne zvyšovalo a moje pomalé tempo prípravy obeda, popritom starostlivosť o domácnosť, následné upratovanie, umývanie  – neladili sme, proste som za ním zaostávala :D Tak si hovorím: A dosť! Nutne potrebujem varič na prípravu príkrmov, lebo nemám čas sa zdržovať v kuchyni, keď sa chcem radšej venovať svojmu dieťaťu. Nechcem umývať dookola hrniec, panvičku, ďalší hrniec, ponorný mixér... Musí to ísť aj inak! A čo myslíte? Jasné, že ide!
 
 

Obrovský pomocník v kuchyni

Prezradím Vám, že som si nechala poradiť – ochotný personál vo 4 mama&baby moje potreby vypočul a v momente prišli s riešením – jednoznačne BABYMOOV. Dovtedy som o tomto prístroji ani nepočula. Noooo...Moja smola! BABYMOOV neslúži len ako varič na prípravu príkrmov! Slúži aj ako mixér, sterilizátor fľaštičiek, samotné fľaštičky v ňom môžete ohrievať a dokonca jedlo aj rozmrazuje! Multitalent ako vyšitý! Nahradí vo Vašej domácnosti minimálne 4 spotrebiče, je skladný, tichý, ľahko sa udržuje, ovláda a všetko podstatné zvláda sám!

Chutné aj zdravé jedlo pre celú rodinu

Varenie na pare je tým najlepším spôsobom, aby si potraviny zachovali všetky živiny, farbu, vitamíny, chuť. V BABYMOOV sa varí na poschodiach, takže môžete pripravovať mäso a zeleninku súčasne. A prezradím Vám  tajomstvo! Keď som začala svoj boj s popôrodnými kilami, prvotnou zmenou musel prejsť aj môj jedálniček. Tak mi napadlo, že začnem variť sebe aj Oliverkovi v BABYMOOV. Varenie na pare je taktiež aj veľmi diétnym spôsobom prípravy pokrmov. Dve muchy jednou ranou? Alebo rovno tri? Robím to vždy tak, že jednotlivé suroviny varím spolu, takže dochucujem až svoju porciu oddelene. O tom, aký je to super šetrič času ani hovoriť nemusím. 

BABYMOOV sa skladá z dvoch častí – v jednej časti varíte, v druhej mixujete. Časť, ktorá slúžia na varenie, slúži aj na sterilizovanie, rozmrazovanie a ohrev fľaštičiek. Že si to neviete predstaviť? Už čoskoro sa môžete tešiť na krátke video, v ktorom vám všetko vysvetlím a spoločne si prejdeme jednotlivé časti tohto skvelého pomocníka pri varení jednoduchého receptu.

 

Pripravte si 3 recepty (nielen) na BABYMOOV

Zeleninkový miš-maš s kuracinkou

Potrebujeme:
1 brokolica
2 zemiaky
2 mrkvy
2 kuracie prsia

Postup:
Zeleninku umyjeme, ošúpeme, pokrájame na kúsky. Kuracie prsia očistíme, umyjeme, pokrájame na kocky. Do spodného poschodia v BABYMOOV dáme variť kuracinku, na vrchné poschodie zeleninku.
Verzia pre Oliverka: Uvarenú zeleninku s mäsom rozmixujeme a podávame.
Verzia pre mňa: K zeleninke môžeme pridať kus masla, aby bola lahodnejšia, mäso aj zeleninu ochutíme. Na vrch si môžete podľa vlastnej chuti nastrúhať aj syr a dať na chvíľku zapiesť. Nezabudneme dojesť zvyšky po dieťati =)
 

 

Batatovo-mrkvové pyré so žĺtkom

Potrebujeme:
1 väčší batat
2 mrkvy
2 vajcia

Postup:
Bataty a mrkvu ošúpeme a nakrájame na tenké kolieska. Umytú a ošúpanú zeleninku dáme variť do BABYMOOV na paru. Vajíčka dáme uvariť na tvrdo.
Verzia pre Oliverka: Uvarenú zeleninku rozmixujeme, pridáme 1 žĺtok.
Verzia pre mňa: do rozmixovanej zeleniny pridáme kúsok masla, osolíme, okoreníme. Podávame s vajíčkom na tvrdo. Dojeme opäť zvyšky po dieťati!
 

 

Batatovo-cviklová polievka s kuracím mäsom

Potrebujeme:
1 väčší batat
2 cvikly
kuracie (alebo morčacie) mäso
smotana na varenie

Postup:
Zeleninu očistíme, umyjeme a nakrájame na tenké plátky. Kuracie (morčacie) mäso očistíme, umyjeme, nakrájame na kocky. Dáme variť na poschodia do BABYMOOV.
Verzia pre Oliverka: Uvarenú zeleninku a mäso rozmixujeme, podľa potreby dolejeme vodu, ktorá sa nám pri varení odparila a nahromadila v nádobke na vodu.
Verzia pre mňa
: Zeleninku rozmixujeme, osolíme, okoreníme, pridáme prehriatu smotanu na varenie, kúsky kuracieho mäsa, dozdobíme petržlenovou vňaťkou. Zvyšky po dieťati nedojedáme, lebo mu to veľmi chutilo a zjedol všetko!


Dobrú chuť!
S pozdravom Natália a Oliverko =)

 Nájdete nás aj na Instagrame @mama.natalii - www.instagram.com/mama.natalii 

Využite špeciálnu akciu na celý sortiment parných varičov a mixérov

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia