NUK Cumlík Star latex 6-18m, box - červený

Cumlík NUK Star - upokojuje ako žiadny iný. Latexový ortodontický cumlík vhodný pre správny vývoj čeľuste, šetrný na striedanie dojčenia a tíšenie cumlíkom. Je určený pre bábätká od 6 - 18 mesiacov. Cumlík NUK Star je v ústach bábätka naozaj mäkký. Obzvlášť mäkká zóna na hornej strane cumlíka (namiesto s stenčenou vrstvou latexu) sa ešte pohodlnejšie pritlačí k poschodiu. Originálny tvar NUK (okrúhly hore a plochý dole) ponecháva v ústach priestor pre prirodzené sacie pohyby. Cumlík je veľmi úzky a plochý, na zuby ani čeľuste nie je vyvíjaný skoro žiadny tlak. To znamená, že prirodzený vývoj zubov a čeľuste nie je takmer ovplyvnený. Cumlík je zabalený v krabičke, ktorú...
NUK
ags-10734076cer
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 4 ks zostáva na sklade!
4,59 €
S DPH
4.13 €

Cumlík NUK Star - upokojuje ako žiadny iný. Latexový ortodontický cumlík vhodný pre správny vývoj čeľuste, šetrný na striedanie dojčenia a tíšenie cumlíkom. Je určený pre bábätká od 6 - 18 mesiacov.

Cumlík NUK Star je v ústach bábätka naozaj mäkký. Obzvlášť mäkká zóna na hornej strane cumlíka (namiesto s stenčenou vrstvou latexu) sa ešte pohodlnejšie pritlačí k poschodiu.
Originálny tvar NUK (okrúhly hore a plochý dole) ponecháva v ústach priestor pre prirodzené sacie pohyby.
Cumlík je veľmi úzky a plochý, na zuby ani čeľuste nie je vyvíjaný skoro žiadny tlak. To znamená, že prirodzený vývoj zubov a čeľuste nie je takmer ovplyvnený.
Cumlík je zabalený v krabičke, ktorú môžete používať opakovane. Toto praktické balenie oceníte hlavne na prechádzkach a pri cestovaní s bábätkom.
Neobsahuje BPA.
Balenie obsahuje 1 latexový cumlík vrátane opakovane použiteľnej krabičky (BOX), ktorú je možné hygienicky čistiť v mikrovlnnej rúre.
NUK
ags-10734076cer
4 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)