OKRÚHLY CUMLÍK FRIGG ROPE MAPLE, 6-18, KAUČUK

Limitovaná jesenná kolekcia cumlíkov FRIGG Rope.

 
Frigg
ms-10498
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 15 ks zostáva na sklade!
5,49 €
S DPH
4.94 €

Jeseň je čarovné ročné obdobie, keď príroda maľuje svet v žiarivých odtieňoch červenej, oranžovej a hnedej. V Dánsku sa ulice pomaly zakrývajú lístím v jesenných farbách a prinášajú nám pohľad na prírodnú krásu. Toto ročné obdobie nás volá spomaliť, zababušiť sa pod mäkké deky s dobrou knihou alebo filmom a popíjať nápoje ako horúce kakao.

Ako sa blíži zima, mnohí z nás hľadajú spôsoby, ako urobiť naše domovy a životy útulnými a pohodlnejšími. Zadajte pojem „hygge“, dánsky výraz bez priameho prekladu do angličtiny. Dnes sa hygge rozrástlo do komplexnej myšlienky, ktorú možno najlepšie opísať ako recept na šťastie, ktorý zahŕňa teplo, relax, pôžitkárstvo, prítomnosť a pohodlie v jednom.

S novou limitovanou jesennou kolekciou FRIGG s názvom „Hygge & Happiness“ vás povzbudzujeme, aby ste do svojich domovov a životov pozvali pocit hygge a šťastia.

FRIGG „javor“

Je inšpirovaný úžasným javorom, ktorý počas jesene žiari v odtieňoch oranžovej, červenej a žltej, čo je skutočný vizuálny pôžitok.

FRIGG Rope je cumlík s okrúhlym tvarom cumlíka. Okrúhly cumlík tvarom aj materiálom pripomína materinský prsník. Vysvetlením je, že keď sa dieťa chystá dojčiť, jazyk sa zroluje okolo bradavky a vytvorí podtlak, ktorý spôsobí tok mlieka. Keď dieťa saje okrúhly cumlík, gúľa okolo neho jazyk rovnako.

Okrúhly tvar odporúčajú detskí chiropraktici a pôrodnice v Dánsku.

Detaily cumlíka FRIGG

 • 100% navrhnuté v Dánsku

 • 100% vyrobené v Dánsku

 • Z bezpečnostných dôvodov sa každý cumlík FRIGG podrobuje rôznym testom, ktoré simulujú stres, ktorému je cumlík vystavený.

 • S novým systémom click-lock™

 • S novým cumlíkom SilkySoft™

 • Materiál štítu: Polypropylén (PP)

 • Bezpečnostná norma: EN1400 + test A2


Podrobnosti o cumlíku FRIGG:

 • Materiál bradaviek: prírodný kaučuk

 • Veľkosť bradavky: 30 mm

 • Odporúčaný vek: 6-18 mesiacov


Návod na starostlivosť o cumlíky FRIGG:

Vložte cumlík do misky a zalejte vriacou vodou. Nechajte 3-5 minút pôsobiť. Neponárajte dlhšie ako 5 minút. Vytiahnite a položte na rovný povrch, aby sa vysušil na vzduchu. Nepoužívajte sterilizátory, mikrovlnné rúry ani umývačky riadu. Pre optimálnu bezpečnosť a hygienu odporúčame cumlík zlikvidovať po 1-2 mesiacoch dôsledného používania. Pred použitím cumlík vždy skontrolujte a pri prvých známkach poškodenia alebo opotrebovania ho vyhoďte.
Frigg
ms-10498
15 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

 • Recenzie (0)