INGENUITY Prehrávač hudobný s bluetooth Pock-a-Bye Baby™ 6m+

Pomôžte dieťatku udržať pokoj doma alebo na cestách pomocou viacúčelového prehrávača Pock-a-Bye Baby. Poskytuje predinštalovaný obsah vrátane melódií a zvukov prírody, ktoré pomáhajú upokojiť dieťatko. Vďaka 10 rôznym melódiám, bielemu šumu, vlnám oceánu a upokojujúcemu zurčiacemu potôčiku si bábätko určite užije pohodlie, ktoré tento reproduktor prehráva. Technológia Bluetooth znamená, že sa môžete pripojiť k akejkoľvek streamovacej službe a vybrať si vlastnú zvukovú stopu. Stlačením tlačidla môžete meniť hlasitosť alebo preskakovať skladby a jednoducho nabíjať pomocou kábla USB (sieťový adaptér nie je súčasťou balenia). Je vybavený časovačom automatického vypnutia,...
INGENUITY
ags-16729-6
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 397 ks zostáva na sklade!
34,95 €
S DPH
31.46 €

Pomôžte dieťatku udržať pokoj doma alebo na cestách pomocou viacúčelového prehrávača Pock-a-Bye Baby. Poskytuje predinštalovaný obsah vrátane melódií a zvukov prírody, ktoré pomáhajú upokojiť dieťatko.

Vďaka 10 rôznym melódiám, bielemu šumu, vlnám oceánu a upokojujúcemu zurčiacemu potôčiku si bábätko určite užije pohodlie, ktoré tento reproduktor prehráva. Technológia Bluetooth znamená, že sa môžete pripojiť k akejkoľvek streamovacej službe a vybrať si vlastnú zvukovú stopu. Stlačením tlačidla môžete meniť hlasitosť alebo preskakovať skladby a jednoducho nabíjať pomocou kábla USB (sieťový adaptér nie je súčasťou balenia).

Je vybavený časovačom automatického vypnutia, ktorý umožňuje naplánovať upokojujúce zvuky na 30, 60 alebo 90 minút. Jeho kompaktný dizajn znamená, že sa ľahko zmestí na detskú komodu, do tašky na plienky, na kočík a podobne. Pomocou odnímateľného odkazu ho môžete pripnúť na výbavu mamičky, aby sa dieťatko upokojilo alebo zabavilo na cestách.

S obľúbenými zvukmi, ktoré bábätko prehráva bez ohľadu na to, kam ide, sa bude cítiť pokojne. Od bábätka po batoľa a ďalej sa prehrávač Pock-a-Bye Baby stane zábavným reproduktorom, ktorý budú používať dlhé roky.

Materiál: 85 % plast, 14 % kov, 1 % látka
Rozmery: 13,21 x 7,87 x 19,3 cm
INGENUITY
ags-16729-6
397 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)