NATTOU Hračka plyšová vibračná medvedík Jules 22 cm Romeo, Jules & Sally

Rozkošný mäkký plyšák s vibračnou funkciou je dokonalým plyšovým kamarátom pre vaše bábätko. Krúžok na hryzenie aktivuje vibračnú funkciu, ktorá podporuje hmatové a sluchové schopnosti dieťaťa a poskytuje hodiny zábavy pri hraní. Vďaka praktickým stuhám možno plyšáka pripevniť na ohrádku, postieľku alebo kočík. Plyšák ponúka množstvo možností uchopenia, čím podporuje rozvoj motorických schopností vášho dieťatka. - Roztomilý dizajn - Integrovaná vibračná funkcia - Ideálne pre rozvoj hrubej a jemnej motoriky vďaka svojim uchopovacím schopnostiam - Jednoduchá údržba: možno prať ručne Prvé mesiace života Vášho bábätka sú o spoznávaní tohto sveta. V každom momente -...
NATTOU
ags-950183
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 63 ks zostáva na sklade!
14,95 €
S DPH
13.46 €

Rozkošný mäkký plyšák s vibračnou funkciou je dokonalým plyšovým kamarátom pre vaše bábätko. Krúžok na hryzenie aktivuje vibračnú funkciu, ktorá podporuje hmatové a sluchové schopnosti dieťaťa a poskytuje hodiny zábavy pri hraní. Vďaka praktickým stuhám možno plyšáka pripevniť na ohrádku, postieľku alebo kočík. Plyšák ponúka množstvo možností uchopenia, čím podporuje rozvoj motorických schopností vášho dieťatka.

- Roztomilý dizajn
- Integrovaná vibračná funkcia
- Ideálne pre rozvoj hrubej a jemnej motoriky vďaka svojim uchopovacím schopnostiam
- Jednoduchá údržba: možno prať ručne

Prvé mesiace života Vášho bábätka sú o spoznávaní tohto sveta. V každom momente - dobrom či zlom, sú Nattou plyšové hračky príjemný spoločník. Dovoľte nám dať Vám pár tipov, ako čo najlepšie budovať priateľstvo medzi Vašim bábätkom a jeho alebo jej Nattou plyšovou hračkou:

- Bábätko sa zvykne naviazať na jednu konkrétnu hračku. Tomuto nemusíme rozumieť, ale mali by sme to akceptovať.
- Po umytí, majte hračku pár nocí pri sebe aby nasala vašu prirodzenú vôňu, ktorá bábätko následne upokojí a dá mu alebo jej pocit bezpečia.
- Kúpte si radšej dve rovnaké obľúbené Nattou hračky pre prípad, že sa Vám jedna stratí. Týmto predídete uplakaným očkám. Hračky sem-tam striedajte aby Vaše malé necítilo žiaden rozdiel.
- Vaše bábätko bude chcieť so svojou obľúbenou Nattou hračkou zaspávať v postieľke. Akonáhle zaspí, odporúčame hračku z postieľky vybrať, ale zároveň nechať ju nablízku. Takto bábätko pokojne zaspí a zobudí sa v lepšej nálade.
- Nattou hračky budú sprevádzať Vaše bábätko v prvých mesiacoch života. Dajú vášmu dieťaťu potrebnú dôveru, pocit bezpečia a komfortu v kľúčových okamihoch v raných fázach rastu a vývoja.
NATTOU
ags-950183
63 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)