PETITE&MARS Hračka drevená skladacia Stardust Wood of Mars 24m+

Z inej planéty! Kolekcia WOOD OF MARS Kolekcia drevených hračiek WOOD OF MARS je viac ako len sada kociek. Je to jedinečný svet, v ktorom sa rozvíja detská predstavivosť, motorické schopnosti a kreativita. Tieto hračky z iného sveta nabádajú k objavovaniu nových dimenzií hry, kde každý prvok stimuluje rozvoj a schopnosť priestorového myslenia. Každý kúsok kolekcie je starostlivo navrhnutý tak, aby bol nielen estetický, ale aby rozvíjal aj kognitívne schopnosti detí. Ide o jedinečnú kombináciu vzdelávania a krásy, ktorá deťom umožňuje tvorivo skúmať vesmírne tajomstvá a rozvíjať neobyčajné schopnosti. Drevená skladacia hračka STARDUST v tvare dúhy bude rozvíjať motorické zručnosti,...
Petitemars
ags-610725
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 906 ks zostáva na sklade!
10,95 €
S DPH
9.86 €

Z inej planéty!
Kolekcia WOOD OF MARS
Kolekcia drevených hračiek WOOD OF MARS je viac ako len sada kociek. Je to jedinečný svet, v ktorom sa rozvíja detská predstavivosť, motorické schopnosti a kreativita. Tieto hračky z iného sveta nabádajú k objavovaniu nových dimenzií hry, kde každý prvok stimuluje rozvoj a schopnosť priestorového myslenia.

Každý kúsok kolekcie je starostlivo navrhnutý tak, aby bol nielen estetický, ale aby rozvíjal aj kognitívne schopnosti detí. Ide o jedinečnú kombináciu vzdelávania a krásy, ktorá deťom umožňuje tvorivo skúmať vesmírne tajomstvá a rozvíjať neobyčajné schopnosti.
Drevená skladacia hračka STARDUST v tvare dúhy bude rozvíjať motorické zručnosti, schopnosť rozpoznávať tvary a farby a stimulovať vizuálnu a priestorovú predstavivosť.

Dúha sa skladá zo 7 polkruhov rôznych veľkostí, čo deťom dáva možnosť spájať ich a ukladať na seba. Nie je to však len stavebná hračka, ale aj vzdelávacia pomôcka, ktorá deti učí o farbách, priestore a veľkostiach. Poskytuje nekonečnú zábavu, podnecuje detskú predstavivosť, nabáda ich k tvorivému mysleniu a experimentovaniu s rôznymi usporiadaniami.

Môže slúžiť nielen ako kopa vhodných kociek naskladaných jedna na druhú, ale má aj mnoho ďalších využití - vďaka nespútanej fantázii sa z nej stane tunel, kolíska, garáž alebo dokonca prekážková dráha. Podnecuje deti k objavovaniu a vytváraniu jedinečných výtvorov.
Dúha STARDUST je dokonalou kombináciou vzdelávania a zábavy, ktorá rozvíja predstavivosť a podporuje rozvoj dieťaťa v mnohých oblastiach. Solídne spracovanie a zaujímavý dizajn z nej robia dokonalý nástroj na kreatívnu hru a učenie.

Vlastnosti:
- odolná a pevná,
- vyrobená z MDF dosky,
- ergonomický dizajn, vyrobené s ohľadom na najmenších,
- podporuje rozvoj motorických zručností malých detí,
- cvičí zručnosť a postreh,
- rozvoj tvorivého myslenia,
- učenie farieb a tvarov,
- určené pre deti od 24 mesiacov (24m+),
- rozmery hračky: 21 x 3,5 x 11 cm.
Petitemars
ags-610725
906 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)