BABYONO Hračka pískacia s hryzačkou vydra Maggie 3m+

Vydra MAGGIE sa najradšej objíma. Jej roztomilá kožušina je na to ako stvorená! S Maggie sa všetko stane priateľskejším, známejším a bezpečnejším. Je najstarostlivejšou spoločníčkou v dobrodružstve pre každé malé dieťa. Mäkká pískacia hračka, v ktorej materiál so zaujímavou štruktúrou a zvuk pískania vnútri rozvíja kognitívne schopnosti, sa môže stať neoddeliteľným spoločníkom pri hraní a objavovaní sveta. Vlastnosti: - rozvíja zrakovú, sluchovú a motorickú koordináciu - zvuk hračky vzbudzuje záujem a ukazuje vzťahy príčin a následkov - pomáha precvičovať motorické a manuálne zručnosti (chytanie, radenie). - flexibilné hryzátko upokojuje boľavé ďasná v počiatočných...
BabyOno
ags-738-BO
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 40 ks zostáva na sklade!
5,95 €
S DPH
5.36 €

Vydra MAGGIE sa najradšej objíma. Jej roztomilá kožušina je na to ako stvorená! S Maggie sa všetko stane priateľskejším, známejším a bezpečnejším. Je najstarostlivejšou spoločníčkou v dobrodružstve pre každé malé dieťa.
Mäkká pískacia hračka, v ktorej materiál so zaujímavou štruktúrou a zvuk pískania vnútri rozvíja kognitívne schopnosti, sa môže stať neoddeliteľným spoločníkom pri hraní a objavovaní sveta.


Vlastnosti:

- rozvíja zrakovú, sluchovú a motorickú koordináciu
- zvuk hračky vzbudzuje záujem a ukazuje vzťahy príčin a následkov
- pomáha precvičovať motorické a manuálne zručnosti (chytanie, radenie).
- flexibilné hryzátko upokojuje boľavé ďasná v počiatočných fázach prerezávania zubov
BabyOno
ags-738-BO
40 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)