FRIDABABY Kefa a hrebeň

Udržujte detskú hlavičku hladkú s touto super mäkkou kefkou a hrebeňom. Jemne kefujte vlasy od pokožky hlavy ku končekom vlasov, aby sa prírodné oleje rovnomerne rozprestrely. Obsahuje, kefu na hlavu, stylingový hrebeň + zaklapávacie puzdro na uloženie. - Jedinečný flexibilný design konturuje hlavičku dieťaťa pre jemnú a jemnú masáž + styling. - Kefa s mäkkými štetinami ideálna na uhladenie vlasov a stimuláciu vlasovej pokožky. - Udržujte detskú šticu hladkú a skrotenú s týmto stylingovým hrebeňom NO SLIP GRIP: Pohodlný dizajn pre dlaň s pohodlnými popruhmi pre použitie jednou rukou. - Udržujte svoje nástroje čisté a upratané a zároveň zaistite, aby dieťa vyzeralo upravene a skrotene. -...
FRIDABABY
ags-FRI43
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 5 ks zostáva na sklade!
13,90 €
S DPH
12.51 €

Udržujte detskú hlavičku hladkú s touto super mäkkou kefkou a hrebeňom. Jemne kefujte vlasy od pokožky hlavy ku končekom vlasov, aby sa prírodné oleje rovnomerne rozprestrely. Obsahuje, kefu na hlavu, stylingový hrebeň + zaklapávacie puzdro na uloženie.

- Jedinečný flexibilný design konturuje hlavičku dieťaťa pre jemnú a jemnú masáž + styling.
- Kefa s mäkkými štetinami ideálna na uhladenie vlasov a stimuláciu vlasovej pokožky.
- Udržujte detskú šticu hladkú a skrotenú s týmto stylingovým hrebeňom NO SLIP GRIP: Pohodlný dizajn pre dlaň s pohodlnými popruhmi pre použitie jednou rukou.
- Udržujte svoje nástroje čisté a upratané a zároveň zaistite, aby dieťa vyzeralo upravene a skrotene.

- pre deti od narodenia
FRIDABABY
ags-FRI43
5 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)