BABYONO Kefka na čistenie s vymeniteľnou rukoväťou šedá

Sada kefiek na fľaše a cumlíky pomáha pri dôkladnom vyčistení. Súprava je vybavená dvoma vymeniteľnými hrotmi na umývanie fliaš, jedna je zakončená kefou s mäkkými štetinami a druhá je vybavená elastickou špongiou, hroty je možné voľne meniť. Súprava tiež obsahuje špongiu na čistenie cumlíkov. Kefa má závesný otvor na sušenie pred ďalším použitím. Kefy siahajú na ťažko prístupné miesta a pohodlné držadlá poskytujú stabilnú priľnavosť. Sú vyrobené z odolných a bezpečných materiálov, ktoré neobsahujú bisfenol A. Vlastnosti: - vymeniteľné hroty na čistenie fliaš - otvor umožňujúci zavesenie - sada obsahuje špongiu na čistenie cumlíkov - pohodlné držadlá zaisťujú...
BabyOno
ags-735-03-BO
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 136 ks zostáva na sklade!
4,35 €
S DPH
3.92 €

Sada kefiek na fľaše a cumlíky pomáha pri dôkladnom vyčistení. Súprava je vybavená dvoma vymeniteľnými hrotmi na umývanie fliaš, jedna je zakončená kefou s mäkkými štetinami a druhá je vybavená elastickou špongiou, hroty je možné voľne meniť.
Súprava tiež obsahuje špongiu na čistenie cumlíkov. Kefa má závesný otvor na sušenie pred ďalším použitím. Kefy siahajú na ťažko prístupné miesta a pohodlné držadlá poskytujú stabilnú priľnavosť. Sú vyrobené z odolných a bezpečných materiálov, ktoré neobsahujú bisfenol A.

Vlastnosti:

- vymeniteľné hroty na čistenie fliaš
- otvor umožňujúci zavesenie
- sada obsahuje špongiu na čistenie cumlíkov
- pohodlné držadlá zaisťujú bezpečné uchopenie

Obsahuje:

- kefa na umývanie fliaš
- kefa na čistenie cumlíkov
BabyOno
ags-735-03-BO
136 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)