BABYONO Kefky na čistenie slamiek, 3 ks

Čistiace kefky na slamky sú ideálne na umývanie ťažko prístupných vnútorných častí slamiek, ktoré sa používajú v tréningových hrnčekoch, pohárikoch a dojčenských fľašiach. Vlastnosti: - Vďaka dobre tvarovaným hrotom kefky starostlivo vyčistia slamky, náustky, cumlíky a iné ťažko prístupné miesta. - Súprava obsahuje kefky v troch rôznych veľkostiach. Kefku tak môžete ľahko prispôsobiť svojmu hrnćeku alebo fľaši. Odolné a zároveň mäkké vlasy kefky dokážu úspešne odstrániť aj tie najodolnejšie nečistoty. - Pomocou praktických rukovätí môžete kefky pohodlne držať a ovládať. Kefky sú vyrobené z drôtov z nehrdzavejúcej ocele, aby sa zabezpečila ich odolnosť a funkčnosť. ...
BabyOno
ags-1419-BO
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 84 ks zostáva na sklade!
1,95 €
S DPH
1.76 €

Čistiace kefky na slamky sú ideálne na umývanie ťažko prístupných vnútorných častí slamiek, ktoré sa používajú v tréningových hrnčekoch, pohárikoch a dojčenských fľašiach.

Vlastnosti:
- Vďaka dobre tvarovaným hrotom kefky starostlivo vyčistia slamky, náustky, cumlíky a iné ťažko prístupné miesta.
- Súprava obsahuje kefky v troch rôznych veľkostiach. Kefku tak môžete ľahko prispôsobiť svojmu hrnćeku alebo fľaši. Odolné a zároveň mäkké vlasy kefky dokážu úspešne odstrániť aj tie najodolnejšie nečistoty.
- Pomocou praktických rukovätí môžete kefky pohodlne držať a ovládať. Kefky sú vyrobené z drôtov z nehrdzavejúcej ocele, aby sa zabezpečila ich odolnosť a funkčnosť.

Balenie obsahuje: 3 čistiace kefky
Veľkosť balenia: 8 x 28 cm
BabyOno
ags-1419-BO
84 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)