BABYONO Knižka na hranie Black&White

Táto knižka bola vytvorená s ohľadom na zmyslový vývoj dieťaťa s použitím kontrastných obrázkov. Zaujímavým spôsobom ukazuje svet zvierat, ktorý dáva rodičovi pevný základ pre vytváranie pútavých príbehov. Kniha umožňuje získanie nových zručností, od nácviku úchopu, cez stimuláciu práce ďasien pomocou hryzačiek, až po získanie zaujímavých sluchových zážitkov a štúdium rôznych materiálových textúr. Hračka je udržiavaná v jasných, kontrastných farbách, ktoré rozvíjajú zrak, predstavivosť a schopnosť koncentrácie. Bude sprevádzať dieťa v prvých fázach vývoja, reagovať na nové kognitívne potreby. Kniha je certifikovaná Oeko-Tex Standard 100. VLASTNOSTI: - Pomáha pri...
BabyOno
ags-542-BO
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 579 ks zostáva na sklade!
7,35 €
S DPH
6.62 €

Táto knižka bola vytvorená s ohľadom na zmyslový vývoj dieťaťa s použitím kontrastných obrázkov. Zaujímavým spôsobom ukazuje svet zvierat, ktorý dáva rodičovi pevný základ pre vytváranie pútavých príbehov.
Kniha umožňuje získanie nových zručností, od nácviku úchopu, cez stimuláciu práce ďasien pomocou hryzačiek, až po získanie zaujímavých sluchových zážitkov a štúdium rôznych materiálových textúr.
Hračka je udržiavaná v jasných, kontrastných farbách, ktoré rozvíjajú zrak, predstavivosť a schopnosť koncentrácie. Bude sprevádzať dieťa v prvých fázach vývoja, reagovať na nové kognitívne potreby.
Kniha je certifikovaná Oeko-Tex Standard 100.
VLASTNOSTI:
- Pomáha pri osvojovaní si zrakovo-sluchovo-motorickej koordinácie
- Kontrastné farby na podporu vývoja očí dieťaťa
- Pomáha precvičovať motorické a manuálne zručnosti (uchopenie)
- Rozvíja kognitívne schopnosti stimuláciou tvarov, textúr a zvukov
- Rozvíja predstavivosť dieťaťa
- Dá sa ľahko pripevniť k detskej postieľke, kočíku alebo bezpečnostnej sedačke
BabyOno
ags-542-BO
579 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)