Espiro kočík športový Fuel 108 warm evening

ESPIRO
Espiro Fuel 108 warm evening
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 99 ks zostáva na sklade!
264,00 €
215,00 € Zľava 49,00 €
S DPH

Kompaktný kočík na  extra veľkých kolesách  s moderným systémom  automatického skladania

Kompaktný kočík na extra veľkých kolesách s moderným systémom automatického skladania. Model espiro Fuel je prírodné palivo na prechádzky nielen v meste, ale aj mimo neho! Vďaka plnému tlmeniu nárazov bude perfektný aj na nerovnom povrchu, váži iba 7,9 kg.       

Ľahký a inovatívny  kočík espiro Fuel je reakciou na aktuálne tempo fungovania mladých rodičov. Moderný kočík navrhnutý tak, aby mal plnú funkčnosť veľkých špičkových kočíkov. Strieška kočíka je navyše rozšírená, skvele ochráni dieťa nielen pred nadmerným slnkom, ale aj vetrom či dažďom, navyše materiál má slnečný filter UPF 50+. Na zadnej strane operadla je plné ventilačné okienko, ktoré je ideálne na zdriemnutie za slnečného letného dňa. Nastaviteľné bezpečnostné pásy, sklon sedadla a opierka nôh zaručujú ľahké prispôsobenie kočíka rastúcemu dieťaťu.      

Moderný automatický skladací systém umožňuje zložiť kočík doslova jednou rukou . Espiro Fuel je jediný kompaktný kočík s veľkými kolesami, ktoré majú plné odpruženie. Preto sa model Fuel osvedčí nielen v meste, ale aj mimo neho na nespevnených cestách. Ku kočíku je možné dokúpiť cestovnú tašku , ktorá kočík ochráni pri cestovaní lietadlom alebo na dlhšej trase v aute. Súčasťou kočíka je univerzálna vložka a nánožník, ktorý sa bude skvele hodiť počas chladnejších dní.        

ESPIRO
Espiro Fuel 108 warm evening
99 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)