KINDERKRAFT Lehátko pohupujúce Mimi Beige, do 9kg

Miluje vaše dieťa hojdanie, ale občas máte dojem, že vám ruky hneď odpadnú z neustáleho nosenia dieťatka? Tak mu darujte útulné miesto na odpočinok - mIMI, minimalistické lehátko, ktoré za okamih dieťatko upokojí. Ľahká konštrukcia v spojení s ľahkým skladaním vám umožní vziať svojho nového pomocníka všade - na dlhšiu dovolenku alebo kratšiu návštevu starých rodičov. Dieťa bude môcť pozorovať šumiace more alebo týčiace sa hory a vy - budete mať dieťatko priamo vedľa seba. Vďaka MIMI si budete môcť oddýchnuť: dieťatko bude jemne uvádzať lehátko do pohybu, kedykoľvek to bude chcieť. Lehátko MIMI je čistý minimalizmus uzavretý do nádhernej podoby. Poskytuje bezpečnosť,...
KINDERKRAFT
ags-KBMIMI00BEG0000
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 14 ks zostáva na sklade!
59,00 €
S DPH
53.1 €

Miluje vaše dieťa hojdanie, ale občas máte dojem, že vám ruky hneď odpadnú z neustáleho nosenia dieťatka? Tak mu darujte útulné miesto na odpočinok - mIMI, minimalistické lehátko, ktoré za okamih dieťatko upokojí. Ľahká konštrukcia v spojení s ľahkým skladaním vám umožní vziať svojho nového pomocníka všade - na dlhšiu dovolenku alebo kratšiu návštevu starých rodičov. Dieťa bude môcť pozorovať šumiace more alebo týčiace sa hory a vy - budete mať dieťatko priamo vedľa seba. Vďaka MIMI si budete môcť oddýchnuť: dieťatko bude jemne uvádzať lehátko do pohybu, kedykoľvek to bude chcieť.

Lehátko MIMI je čistý minimalizmus uzavretý do nádhernej podoby. Poskytuje bezpečnosť, pohodlie a zároveň je veľmi vkusné. Pomôže upokojiť dieťa dokonca za veľmi nepokojných dní, zároveň mu nedodá príliš veľa impulzov. Ideálne prispôsobené sedadlo z príjemnej tkaniny rovnomerne rozkladá váhu dieťaťa a podporuje prirodzené držanie tela pri odpočinku.

Vlastnosti:

Funkčnosť:

- prirodzené hojdanie - dieťa sa hojdá samo vďaka prirodzeným pohybom tela. Dieťatko môžete tiež hojdať aj vy.
- vývoj - dieťatko si hojdaním rozvíja motorické schopnosti a rovnováhu. Hojdanie tiež podporuje pravidelný odpočinok a relaxáciu dieťaťa.
- oblúk s hračkami - 2 visiace hračky vzbudzujú záujem batoľaťa. Povzbudia ho na vyťahovanie ručičiek a precvičovanie úchopu.
- škandinávsky dizajn - ležadlo bude skvele ladiť s každým interiérom. Bude vyzerať nádherne v bytoch, ktoré sú zariadené v rôznych štýloch.
- minimalisticke riešenia - nedodávajú dieťaťu príliš veľa stimulov a pomôžu mu upokojiť sa.

Pohodlie:

- 3stupňové nastavenie operadla - ľahko zvolíte správnu polohu pre dieťa. Prispôsobíte nastavenia vzhľadom k hmotnosti a potrebám dieťatka.
- prispôsobené sedadlo - sedadlo rovnomerne rozkladá váhu dieťaťa. Chrbtica dieťaťa sa vyvíja prirodzene a podporuje správne držanie tela dieťaťa.
- ideálne na cestovanie - lehátko je veľmi ľahké a neobvykle jednoducho sa skladá. Vezmete ho so sebou na každú spoločnú cestu s dieťaťom.
- mäkký materiál - lehátko je potiahnuté na dotyk príjemnou tkaninou. Možno ju prať v práčke pri 30 stupňoch.
- rýchloschnúca tkanina - usuší sa za pár hodín. Materiál večer vyperiete a ráno bude lehátko pripravené na každodenné hry!

Bezpečnosť:

- 3bodové pásy - bezpečnostné pásy môžete nastaviť tak, aby ste ich prispôsobili dieťaťu. Majú široký, mäkký povlak, ktorý chráni jemné nožičky dieťaťa.
- stabilná konštrukcia - ležadlo MIMI má širokú základňu, ktorá poskytuje konštrukcii neskutočnú stabilitu. Dieťatko bude v bezpečí po celý čas.
- protišmykové prvky - znemožňujú posunovanie ležadla počas hojdania a tiež chránia podlahu proti poškriabaniu.
- normy - mIMI spĺňa európsku normu EN 12790 pre dojčenské ležadlá.

Špecifikácia:

Materiál:
- rám: hliník
- tkanina: polyester
- rozložené: dĺžka: 72 cm, výška od podlahy: 58,5/61,5/64,5 cm, šírka: 40 cm
- poskladané: dĺžka: 82 cm, šírka: 40 cm, výška: 19 cm
- rozmery sedadla: šírka 28 cm x hĺbka 15 cm
- rozmery operadla: výška 46,5 cm x šírka 31 cm
- hmotnosť: 2,35 kg
- rozmery/hmotnosť balenia: 47 x 11 x 82 cm/2,75 kg

Pranie v práčke: áno, 30 stupňov
Pre deti: od narodenia do 9 kg (alebo do okamihu, keď sa dieťa posadí)

KINDERKRAFT
ags-KBMIMI00BEG0000
14 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)