BABYONO Hračka maznáčik s klipom na cumlík vydra Maggie

Vydra MAGGIE sa najradšej objíma. Jej roztomilá kožušinka je na to ako stvorená! S Maggie sa všetko stane priateľskejším, známejším a bezpečnejším. Je to najstarostlivejšia spoločníčka v dobrodružstve pre každé malé dieťa. Mäkký maznáčik je vyrobený z rôznych materiálov so zaujímavými štruktúrami a hrkálka vo vnútri rozvíja kognitívne schopnosti malého dieťaťa a tiež poskytuje pocit bezpečia. Stuhy pripevnené k deke pomôžu pri cvičení obratnosti a s klipom na cumlík s obojstranným suchým zipsom pripevneným k hračke je pohodlie vždy na dosah. Vlastnosti: - jemné hrkajúce zvuky podnecujú zvedavosť, povzbudzujú k hre a formujú predstavivosť dieťaťa a stuhy pripevnené k deke...
BabyOno
ags-739-BO
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 44 ks zostáva na sklade!
7,65 €
S DPH
6.89 €

Vydra MAGGIE sa najradšej objíma. Jej roztomilá kožušinka je na to ako stvorená! S Maggie sa všetko stane priateľskejším, známejším a bezpečnejším. Je to najstarostlivejšia spoločníčka v dobrodružstve pre každé malé dieťa.

Mäkký maznáčik je vyrobený z rôznych materiálov so zaujímavými štruktúrami a hrkálka vo vnútri rozvíja kognitívne schopnosti malého dieťaťa a tiež poskytuje pocit bezpečia. Stuhy pripevnené k deke pomôžu pri cvičení obratnosti a s klipom na cumlík s obojstranným suchým zipsom pripevneným k hračke je pohodlie vždy na dosah.


Vlastnosti:

- jemné hrkajúce zvuky podnecujú zvedavosť, povzbudzujú k hre a formujú predstavivosť dieťaťa a stuhy pripevnené k deke sú skvelým spôsobom, ako si precvičiť zručnosť.
- priateľská forma - mäkké materiály sú ideálne pre jemné a malé ručičky vášho dieťaťa
- pohodlie-teraz je veľmi ľahké nájsť cumlík vďaka obojstrannému popruhu na suchý zips pripevnenému k hračke
- všetrannosť - ideálne na hranie doma, na prechádzkach, ako aj na cestách
BabyOno
ags-739-BO
44 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)