CANPOL BABIES Tanier silikónový s prísavkou - srdce modrý

Každá mamička pripravuje všetky príkrmy pre svoje bábätko s láskou, no ak chcete jedlá svojho dieťaťa obmieňať a povzbudzovať ho k skúšaniu nových chutí, podávajte ich srdcom. Silikónový tanier s prísavkou SRDCE je ako stvorený pre prvé príkrmy vášho dieťatka na začiatku jeho dobrodružstva s rozširovaním jedálnička aj metódou BLW. Tanier má zo spodnej strany protišmykovú prísavku, vďaka čomu je stabilný a dobre drží na stole, čo sťažuje jeho zhadzovanie. Tanier má vysoké zaoblené okraje, ktoré dieťaťu uľahčia naberanie jedla na vidličku alebo lyžičku. Bol vyrobený zo 100% kvalitného potravinárskeho silikónu, vďaka čomu je pre dieťa bezpečný. Neobsahuje BPA, PVC, ftaláty...
CANPOL
ags-80-309_BLU
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 1 ks zostáva na sklade!
15,99 €
S DPH
14.39 €
Posledné kusy v sklade

Každá mamička pripravuje všetky príkrmy pre svoje bábätko s láskou, no ak chcete jedlá svojho dieťaťa obmieňať a povzbudzovať ho k skúšaniu nových chutí, podávajte ich srdcom.

Silikónový tanier s prísavkou SRDCE je ako stvorený pre prvé príkrmy vášho dieťatka na začiatku jeho dobrodružstva s rozširovaním jedálnička aj metódou BLW. Tanier má zo spodnej strany protišmykovú prísavku, vďaka čomu je stabilný a dobre drží na stole, čo sťažuje jeho zhadzovanie. Tanier má vysoké zaoblené okraje, ktoré dieťaťu uľahčia naberanie jedla na vidličku alebo lyžičku.

Bol vyrobený zo 100% kvalitného potravinárskeho silikónu, vďaka čomu je pre dieťa bezpečný. Neobsahuje BPA, PVC, ftaláty ani iné škodlivé látky. Dá sa umývať v umývačke riadu a ohrievať v mikrovlnnej rúre. Silikónový tanier Canpol Babies s prísavkou v tvare srdca je skvelý nápad, ako krásne naservírovať jedlo a ešte viac ho spríjemniť vášmu dieťatku.

Vlastnosti:
- Ideálne pre prvé príkrmy dieťaťa, tiež s metódou BLW.
- Odolné a flexibilné – odolné proti nárazom a pádom.
- Praktické – je možné umývať v umývačke riadu a ohrievať v mikrovlnnej rúre.
- Špeciálna prísavka zabraňuje náhodnému prevráteniu alebo pádu taniera zo stola.
- Vyrobené zo 100% vysoko kvalitného bezpečného potravinárskeho silikónu.
- Povzbudzuje k samostatnému stravovaniu a napomáha rozvoju jemnej motoriky.
- Neobsahuje BPA.
- Vhodný pre deti od 6 mesiacov.
CANPOL
ags-80-309_BLU
1 ks

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)