O nás

 
 
 
0.jpg 20.jpg 24.jpg 61.jpg
 
 

Navštívte kamennú predajňu:

kliknite na "Kontakt"

4 mama & baby

Kollárova 26

TRNAVA

U P O Z O R N E N I E

Ak inde nájdete lacnejšie, 

pošlite nám link a dáme Vám

lepšiu cenu ! *

(bližšie info v obchodných podmienkach)

 

 
 
 
Domov > O nás
 

O nás

Firma bola založená v roku 2000. Medzi prvými na Slovensku sme začali s predajom štýloveho tehotenského oblečenia pre budúce mamičky. Postupne sme do našej ponuky pridávali aj mnohé uzitočné doplnky súvisiace s tehotenstvom. Tovar sme najprv kupovali od najlepších slovenských výrobcov. Postupom času sme zväčša prešli na zahraničných dodávateľov tehotenskej módy, ktorí majú v tomto sortimente dlhú tradíciu a skúsenosti.

 

Nie sme pevne viazaní na žiadneho dodávateľa, preto vyberáme od každého len tie najlepšie modely. Niektoré veci si aj sami vyrábame pod vlastnou značkou "4mama". Na žiadosť našich zákazníkov sme pridali do ponuky aj detské kočíky, postieľky, matrace, chodítka, atď.,  za veľmi atraktívne "internetové" ceny.

.

Na našej internetovej stránke je náš základný sortiment. V našej kamennej prevádzke nájdete oveľa viac tovaru, ktorý sa neustále mení a dopĺňa o nové modely.

 

Pre rôznorodosť a rýchle obmieňanie tovaru nie je možné všetok tovar uviesť v e-shope. Preto Vás radi privítame v našom kamennom obchode "4 mama & baby, Kollárova 26, Trnava". Nájdete tu navyše aj krásne a kvalitné dojčenské oblečenie a rôzne doplnky pre Vaše bábätko.


Krásne zdravé bábätko a príjemne nakupovanie Vam želákočíky TAKO, kočíky Camarelo, kočíky CAM, kočíky Trnava, kočíky Bratislava, kočíky Nitra, kočíky Senica, kočíky Skalica, kočíky Myjava

 
 
 
 
_