BABYONO Žinka na umývanie bambusová - pink 25x12 cm

Bambusová žinka/rukavica na umývanie je ideálna už od prvého kúpania vášho dieťaťa. Je vyrobená z kvalitného mäkkého bambusu s prídavkom nadýchanej bavlny. Šikovná žinka dobre poslúži pri kúpaní bábätka aj počas každodennej starostlivosti pri umývaní rúk a tváre. Je veľmi dobrou voľbou, ak má bábätko kožné problémy, pretože bambusová tkanina má hypoalergénne vlastnosti. Vlastnosti Top kvalita - Žinka je vyrobená z kvalitného mäkkého bambusu s prídavkom nadýchanej bavlny. Je hrubá - 360 g/m2. Tento výrobok je prírodný, hypoalergénny a veľmi mäkký. Má upokojujúce vlastnosti a nedráždi jemnú pokožku dieťaťa. Optimálna veľkosť - Žinka na pranie Babyono je skutočne...
BabyOno
ags-787-01-BO
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 76 ks zostáva na sklade!
4,95 €
S DPH
4.46 €

Bambusová žinka/rukavica na umývanie je ideálna už od prvého kúpania vášho dieťaťa. Je vyrobená z kvalitného mäkkého bambusu s prídavkom nadýchanej bavlny. Šikovná žinka dobre poslúži pri kúpaní bábätka aj počas každodennej starostlivosti pri umývaní rúk a tváre. Je veľmi dobrou voľbou, ak má bábätko kožné problémy, pretože bambusová tkanina má hypoalergénne vlastnosti.

Vlastnosti

Top kvalita
- Žinka je vyrobená z kvalitného mäkkého bambusu s prídavkom nadýchanej bavlny. Je hrubá - 360 g/m2. Tento výrobok je prírodný, hypoalergénny a veľmi mäkký. Má upokojujúce vlastnosti a nedráždi jemnú pokožku dieťaťa.

Optimálna veľkosť
- Žinka na pranie Babyono je skutočne veľká - jedna z najväčších na trhu. Je ideálna do mužskej aj ženskej dlane.

Pútko na zavesenie
- Praktické pútko na zavesenie vám umožní zavesiť výrobok v kúpeľni. Vďaka tomu bude rukavička vždy ľahko dostupná, a jednoduchšie sa vysuší.

Rozmery: 12 x 25 cm

Materiál: 70% bambus, 30% bavlna
Určené pre deti od narodenia (0m+).
BabyOno
ags-787-01-BO
76 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)