SKIP HOP Taška prebaľovacia/batoh Mainframe Charcoal

Pre štýlové mamičky, ktoré nerady neustále hľadajú v prebaľovacej taške všetko čo potrebujú. Predstavujeme tašku/batoh Mainframe Wide Open, ktorá umožňuje ľahký a prehľadný prístup ku všetkému, čo je zbalené vo vnútri. Tašku možno otvoriť na široko, čo poskytuje jasný prehľad o veciach, ktoré sú v nej zbalené. Inovatívna kombinácia mäkkej tkaniny a elegantného a jemne športového dizajnu dodáva taške na jedinečnosti. Taška ponúka veľkú hlavnú priehradku s bezpečným zapínaním na zips a množstvo vreciek pre veci ako je telefón, fľaša na vodu a kľúče. Ľahko uchopiteľné dvojité horné rukoväte a nastaviteľné popruhy, ktoré umožnia tašku použiť ako batoh, zabezpečia pre...
SKIPHOP
ags-9J639110
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 17 ks zostáva na sklade!
59,95 €
S DPH
53.96 €

Pre štýlové mamičky, ktoré nerady neustále hľadajú v prebaľovacej taške všetko čo potrebujú. Predstavujeme tašku/batoh Mainframe Wide Open, ktorá umožňuje ľahký a prehľadný prístup ku všetkému, čo je zbalené vo vnútri. Tašku možno otvoriť na široko, čo poskytuje jasný prehľad o veciach, ktoré sú v nej zbalené. Inovatívna kombinácia mäkkej tkaniny a elegantného a jemne športového dizajnu dodáva taške na jedinečnosti.

Taška ponúka veľkú hlavnú priehradku s bezpečným zapínaním na zips a množstvo vreciek pre veci ako je telefón, fľaša na vodu a kľúče. Ľahko uchopiteľné dvojité horné rukoväte a nastaviteľné popruhy, ktoré umožnia tašku použiť ako batoh, zabezpečia pre mamičky voľné ruky, čo je na nezaplatenie.

Vlastnosti:

- dve vonkajšie vrecká na zips
- ľahko prístupná hlavná priehradka
- dve izolované bočné vrecká na fľašu
- dve vnútorné elastické vrecká
- nastaviteľné popruhy batohu
- ľahko uchopiteľné dvojité horné rukoväte
- rozmerovo vhodné aj pre notebook
- obsahuje popruhy na kočík
- obsahuje polstrovanú prebaľovaciu podložku
- mäkká tkanina a jemný elegantný dizajn
- rozmery produktu: 36 cm x 37 cm x 16 cm
- látka a starostlivosť: polyester; čistite vlhkou handričkou.


SKIPHOP
ags-9J639110
17 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)