NEREZOVÁ TERMOFĽAŠA SO SLAMKOU 1L - FIALOVÁ

b.box
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 10 ks zostáva na sklade!
39,60 €
S DPH
35.64 €

Vďaka termofľaši od značky b.box bude zabezpečenie celodennej hydratácie kdekoľvek na cestách, v škole či výletoch do prírody jednoduchšie a navyše štýlové! Väčšia odolná litrová izolovaná termofľaša na pitie je dizajnérmi navrhnutá špeciálne pre veľké deti i dospelých.

 

Trojvrstvové izolačné superschopnosti termofľaše udržia tekutiny chladné po dobu až 46 hodín! Možno použiť s teplými aj studenými tekutinami. Do termofľaše nepatria z bezpečnostných dôvodov vriace/horúce a perlivé nápoje - vždy skontrolujte teplotu nápoja pred podaním dieťaťu.

 

 • Vhodné pre deti od 6 rokov.
 • Celodenná hydratácia vďaka väčším 1l objemu
 • Široký otvor pre ľahké plnenie
 • Moderný a nadčasový dizajn a farby
 • Izolačná trojvrstvová nerezová oceľ
 • Odklápacie horné náústok na pitie s nerezovou slamkou vo vnútri 
 • Hygienicky krytá slamka
 • Odolná a flexibilná rukoväť pre ľahké prenášanie na cestách
 • Netečúci pri zatvorenom viečku
 • Udrží tekutiny studené až 46 hodín

 

Tip: V lete vložte do termosky kocky ľadu a budete mať chladný nápoj na osvieženie na cestách.

 

Materiál: fľaša, slamka vo vnútri fľaša-nerezová oceľ; viečko a vonkajšie slamka - PP (polypropylén) a TPE (termoplastický elastomér); rukoväť - silikón

Neobsahuje BPA, BPS, ftaláty ani PVC

Rozmery: 12,6 x 9,7 x 25,8 cm

Objem: 1000 ml

Hmotnosť: 470 g

 

Údržba: Produkty pred prvým aj každým použitím rozdeľte na jednotlivé komponenty a umyte vo vode s prípravkom na umývanie riadu. Starostlivo opláchnite a osušte. Nepoužívajte abrazívne umývacie prostriedky,drôtenky či kefky, ktoré môžu produkt poškodiť, ktoré môžu produkt poškodiť. Odporúčame umývať v ruke jemným prostriedkom na riad. Na čistenie slamky odporúčame použiť Sadu kefiek na čistenie. Možno umývať v hornom koši umývačky, ale odporúčame iba ručné umývanie.

UPOZORNENIE: Nepoužívajte s kyslými tekutinami, môže dôjsť ku korózii materiálu. Niektoré tekutiny môžu spôsobiť zafarbenie produktu. Toto nemá vplyv na funkčnosť produktu a nie je dôvodom na reklamáciu. Do termosky nepatria z bezpečnostných dôvodov vriace/horúce a perlivé nápoje. Pokiaľ používate termofľašu na teplé nápoje, buďte opatrní pri otváraní, pretože tekutina môže ľahko vystreknúť. Vždy skontrolujte teplotu nápoja pred podaním dieťaťu! Nepoužívajte slamky na džúsy s dužinou. Nie je vhodné pre deti mladšie ako 3 roky. Nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby. Pred každým použitím skontrolujte, či sú všetky časti produktu v poriadku a pri známkach opotrebovania nedávajte dieťaťu. Nenechávajte na priamom slnku alebo pri zdroji tepla. Nepatrí do mrazničky ani mikrovlnnej rúry.

b.box
10 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

 • Recenzie (0)