BABYONO Hračka edukačná závesná s hryzačkou leňochod Leon 0m+

Táto roztomilá hračka leňochod Leon zoznámi vaše dieťatko s rozmanitým svetom farieb, zvukov a tvarov. Vďaka univerzálnemu štipcu ju zavesíte na akýkoľvek typ postieľky, autosedačky alebo kočíka, čím môže sprevádzať vaše dieťatko pri cestovaní a prechádzkach. Myšlienkou tejto kolekcie na hranie je podnietiť detskú zvedavosť a povzbudiť ich, aby sa učili prostredníctvom hry. Umožňuje dieťaťu získať nové zručnosti, kde rozvíja motorické a kognitívne zručnosti. Hračka poskytuje dieťatku pocit bezpečia a podporuje emocionálny rozvoj. Prostredníctvom prvkov reagujúcich na interakciu ako pískatko umiestnené v hračke, upúta pozornosť dieťaťa a učí ho vzťahom príčiny a následku....
BabyOno
ags-1442-BO
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 118 ks zostáva na sklade!
20,85 €
S DPH
18.77 €

Táto roztomilá hračka leňochod Leon zoznámi vaše dieťatko s rozmanitým svetom farieb, zvukov a tvarov. Vďaka univerzálnemu štipcu ju zavesíte na akýkoľvek typ postieľky, autosedačky alebo kočíka, čím môže sprevádzať vaše dieťatko pri cestovaní a prechádzkach.

Myšlienkou tejto kolekcie na hranie je podnietiť detskú zvedavosť a povzbudiť ich, aby sa učili prostredníctvom hry. Umožňuje dieťaťu získať nové zručnosti, kde rozvíja motorické a kognitívne zručnosti.
Hračka poskytuje dieťatku pocit bezpečia a podporuje emocionálny rozvoj. Prostredníctvom prvkov reagujúcich na interakciu ako pískatko umiestnené v hračke, upúta pozornosť dieťaťa a učí ho vzťahom príčiny a následku. Mäkké silikónové hryzátko, ktoré je súčasťou hračky, upokojuje podráždené ďasná počas prerezávania zúbkov. Šuštiace prvky ukryté v obláčiku zaujmú a upútajú pozornosť dieťatka a vyčnievajúce stužky budú stimulovať jeho zmysel pre hmat. Hračka je vyrobená z kvalitných materiálov s dôrazom na každý detail.

Vlastnosti:

- Univerzálny štipec – hračku možno zavesiť na autosedačku, kočík alebo postieľku.
- Zvuk pískania v klobúku.
- Hryzačka, ktorá je súčasťou hračky, upokojuje podráždené ďasná počas prerezávania zúbkov.
- Šuštiace prvky, vyčnievajúce stužky a rôzne textúry rozvíjajú a stimulujú sluch a hmat dieťatka
- Vhodné pre deti od narodenia

Hračka spĺňa bezpečnostné normy platné v Európskej únii.
Materiál: 100% polyester
Hmotnosť: 0,100 kg
Rozmery: 12 x 37 x 9 cm
BabyOno
ags-1442-BO
118 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)