Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 2,00 € - 1 678,00 €

Veľkosť

Veľkosť

Značka

Značka

Najnovšie príspevky

KOČÍKY

KOČÍKY

Výber správneho detského kočíka je dôležitý, pretože to je jedna z najdôležitejších vecí, ktoré potrebujete pre svoje dieťa. Tu je niekoľko faktorov, ktoré by ste mali zvážiť pri výbere správneho detského kočíka:
 
1. Bezpečnosť:
Bezpečnosť je najdôležitejším faktorom pri výbere detského kočíka. Uistite sa, že kočík má stabilný rám, pevné brzdy a bezpečnostné pásy. Skontrolujte predovšetkým jeho označenie, ktoré by malo odkazovať na normu STN EN 1999-1, ktorá udáva že:
-kovové materiály na kočíku musia byť odolné proti korózii
-farba musí byť odolná proti poškriabaniu a predovšetkým nesmie byť toxická
-ostré rohy, hrany a hroty sú zaoblené alebo zakryté
-drobné komponenty sa nesmú ľahko uvoľniť
2. Pohodlie:
Kočík by mal byť pohodlný pre vaše dieťa. Skúste si ho vyskúšať pred nákupom a uistite sa, že má dostatočný priestor na sedenie a ležanie. Hlavne pri bábätkách je dôležitá veľkosť vaničky a veľkosť striešky, ktorá chráni dieťa pred nepriaznivým počasím a slnkom.
3. Vek a váha dieťaťa:
Existujú rôzne typy detských kočíkov pre rôzne vekové kategórie a váhy detí. Uistite sa, že vyberáte kočík, ktorý je vhodný pre vášho malého. Bábätko potrebuje iný kočík ako dvojročné dieťa.
Vyberať potom môžete z tzv. dvojkombinácií či trojkombinácií. Kočík s dvojkombináciou v sebe zahŕňa vaničku a tiež nadstavbu na športiak. Trojkombinácia potom obsahuje navyše tzv. vajíčko alebo autosedačku. Dvojkombinácie bývajú spravidla lacnejšie a autosedačku potom môžete dokúpiť zvlášť spolu so špeciálnym adaptérom pre váš kočík. Naopak s trojkombináciou už nemusíte nič riešiť, ale vás vyjde na väčšiu čiastku.
4. Terén:
Ak plánujete používať kočík na nerovnom teréne, ako sú chodníky alebo lesné cesty, vyberte si kočík s dobrými tlmičmi a veľkými kolesami.
5. Skladovanie a preprava:
Uistite sa, že kočík je ľahko skladovateľný a prepraviteľný. Či Vám bezproblémov vôjde do kufra v  aute alebo do výťahu.
Výber správneho detského kočíka je dôležitý, pretože to je jedna z najdôležitejších vecí, ktoré potrebujete pre svoje dieťa. Tu je niekoľko faktorov, ktoré by ste mali zvážiť pri výbere správneho detského kočíka:
6. Funkcie a príslušenstvo:
Skontrolujte, či kočík má všetky funkcie a príslušenstvo, ktoré potrebujete, ako napríklad slnečnú clonu, veľký nákupný košík, pláštenku, dostatočne veľkú tašku na kočik
7. Cena:
Cena je tiež dôležitým faktorom pri výbere detského kočíka. Stanovte si rozpočet a vyberte si kočík, ktorý sa do neho zmestí, ale zároveň splní vaše požiadavky. 
Čítať viac

Najpredávanejšie produkty v kategórií

Zobraziť ďalšie Skryť ďalšieAktívne filtre