• 30%

Britax Romer DUALFIX PLUS, Midnight Grey, 40-105 cm (od narodenia do 4 rokov) + DARČEK nálepka "Dieťa v aute"

Britax Romer DUALFIX PLUS, Midnight Grey

BRITAX
bd-4000984504972
Skladom (len do vypredania zásob)
Ponáhľaj sa! Iba 10 ks zostáva na sklade!
409,00 €
285,00 € Zľava 124,00 €
S DPH
Skladom do vypredania zásob

+ DARČEK nálepke DIEŤA V AUTE


Len vy si rozhodnite, či vaše dieťa bude cestovať čelom dopredu alebo dozadu. Model DUALFIX PLUS je otočný o celých 360 stupňov, takže vám na cestách poskytne maximálnu flexibilitu a zároveň uľahčí usadzovanie, pripútavanie a vyberanie dieťaťa z/do auta.

Pohodlné otáčanie
Stlačením tlačidla otočíte autosedačku DUALFIX PLUS smerom k otvoreným dverám vozidla, čo vám uľahčí usadenie dieťaťa do autosedačky a jeho zaistenie bezpečnostným pásom. Potom sedačku otočte späť do požadovanej polohy, zelený ukazovateľ indikuje správe nastavenú polohu.

Zmena orientácie otočením
DUALFIX PLUS je vždy otočená správnym smerom. Sedačku môžete použiť až do 20 kg váhy dieťaťa. Akonáhle je dieťa dostatočne veľké, môžete stlačením tlačidla autosedačku otočiť v smere jazdy. Vďaka krátkej ochrane proti rotácii je zaistený väčší priestor pre nohy a tým viac pohodlia.

Pre maximálny komfort
Či už chce vaše dieťa spoznávať svet alebo si naopak po ceste zdriemnuť, model DUALFIX PLUS prináša vám aj jemu pohodlie a flexibilitu. Viac polôh naklonenia sa postará o pohodlie vášho dieťaťa po celú cestu.

Kľúčové vlastnosti DUALFIX M PLUS
Rotácia o 360
Vďaka 360 rotácii je jednoduché otočiť autosedačku z polohy proti smeru jazdy do polohy v smere jazdy a naopak, bez toho, aby bolo nutné ju znova do auta inštalovať. Navyše je možné autosedačku ľahko otočiť k otvoreným dverám auta a tým sa uľahčí manipuláciu pri usadzovaní dieťaťa do autosedačky a následné vyberanie dieťaťa z auta.

Nové konektory ISOFIX
DUALFIX PLUS je vybavená novými konektormi ISOFIX. Konektory je možné ovládať nezávisle na sebe a vďaka tomu je inštalácia autosedačky ešte jednoduchšia.

Predĺžená pozícia proti smeru jazdy
Autosedačky s inštaláciou proti smeru jazdy ponúkajú najvyššiu ochranu v prípade čelného nárazu, čo je najčastejší typ nehôd na vozovkách. V prípade čelného nárazu v autosedačke orientovanej proti smeru jazdy smeruje sila nárazu do zadnej časti sedačky, zatiaľ čo zostávajúca energia je rovnomerne rozptýlená medzi hlavu, krk a hornú časť tela.
Ak cestuje dieťa v autosedačke v smere jazdy, je energia vzniknutá pri náraze prenášaná nerovnomerne naprieč konštrukciou autosedačky a zádržným systémom, čo môže viesť k tomu, že na telo dieťaťa bude pôsobiť väčšie množstvo energie.
Odporúčame používať orientáciu proti smeru jazdy čo najdlhšie.


Polohovateľná do viacerých polôh
Pohodlie vášho dieťaťa je nutnosť. Práve preto bola autosedačka navrhnutá, tak aby sa dalo nastaviť hneď niekoľko polôh, a to po aj proti smeru jazdy, ktoré jednoducho zaistia vášmu dieťaťu bezproblémovú jazdu.

Hlboké ochranné bočnice
Mäkké, polstrované bočnice tvoria ochrannú vrstvu, ktorá pohlcuje silu bočného nárazu a znižuje tak riziko zranenia dieťaťa.

Ľahko nastaviteľná opierka hlavy
Polstrovaná opierka hlavy a popruhy sú ľahko nastaviteľné jednou rukou a prispôsobia sa tak vášmu rastúcemu dieťaťu. Než dieťa pripútate, uistite sa, že opierka hlavy je v správnej pozícii – tesne nad ramenami dieťaťa.

5bodový bezpečnostný pás
Veríme, že 5 bodový bezpečnostný pás je najbezpečnejší spôsob pripútanosti dieťaťa v autosedačke, pretože zaistí úplnú ochranu a stabilitu dieťaťa. V prípade nehody bezpečnostný pás rozloží silu do 5 bodov, dva na ramenách, dva na bedrách a jeden na spone medzi nohami. Pomáha tak chrániť vaše dieťa pred nárazom z akejkoľvek strany.

Kvalitné polstrovanie pásov
Pásy sa ľahko prispôsobia hrudi dieťaťa. Pomáhajú obmedziť pohyb dieťaťa pri náraze av kombinácii s 5-bodovým bezpečnostným pásom poskytujú ešte väčšiu ochranu.

Ľahko odnímateľný poťah
Počas cesty sa môže stať čokoľvek. Pitie sa môže vyliať, alebo sa dieťaťu z pohybu auta môže urobiť nevoľno. Práve preto Britax navrhol poťah na autosedačku, ktorý je prateľný a ľahko odnímateľný bez nutnosti odstraňovať popruhy, aby ste problém mohli rýchlo vyriešiť a pokračovať v ceste.

Výškovo nastaviteľná oporná noha
Oporná noha poskytuje dodatočnú stabilitu autosedačky pomôcť opretiu o podlahu auta. Minimalizuje pohyb a otáčanie a tiež znižuje silu pohybu v pred, ktorá pôsobí na dieťa v prípade nárazu. Pre bezpečnú inštaláciu je noha výškovo nastaviteľná. Intuitívny indikátor informuje, kedy je oporná noha pevne umiestnená na podlahe vášho vozidla.

Novorodenecká vložka
Novorodenecká vložka je navrhnutá tak, aby poskytovala väčšie pohodlie a ochranu tým najmenším cestovateľom. Súčasti autosedačky DUALFIX PLUS je vložka pre novorodenca s penovým polstrovaním, ktorá absorbuje energiu, voľný priestor je tak obmedzený a dieťa leží v pohodlnejšej a ergonomickej polohe.

 

Technické vlastnosti
Orientovaná v smere jazdy 76–105 cm
Orientovaná proti smeru jazdy 40–105 cm

Rozmery
V 59,5 x Š 73 x H 65 cm

Váha
12.5 kg

Inštalácia
Schválenie: i- Size (R129)

 

BRITAX
bd-4000984504972
10 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)