Nové produkty

Nové produkty

Najnovšie príspevky

Doplnky k autosedačkám

Doplnky k autosedačkám

Pri používaní detských autosedačiek je možné použiť niekoľko doplnkov, ktoré prispievajú k bezpečnosti a pohodliu dieťaťa. Tu je niekoľko dôležitých doplnkov, ktoré sa odporúčajú:

  1. Vankúšiky na ramená: Vankúšiky na ramená sa pripevňujú na bezpečnostné pásy autosedačky a pomáhajú zabrániť odreninám a nepohodliu na ramenách dieťaťa. Poskytujú mäkkú a pohodlnú oporu pre ramená.
  2. Ochranné vankúšiky na pásy: Ochranné vankúšiky na pásy sa umiestňujú na bezpečnostné pásy autosedačky a pomáhajú zabrániť treniu a dráždeniu pásu o citlivú pokožku dieťaťa. Poskytujú mäkký a pohodlný povrch na dotyk.

  3. Slnečné clony: Slnečné clony sa pripevňujú na autosedačku a slúžia na ochranu dieťaťa pred priamym slnečným žiarením a teplom. Pomáhajú udržať príjemnú teplotu v autosedačke a chrániť citlivú pokožku dieťaťa.

  4. Hračky a zábavné doplnky: Hračky a zábavné doplnky môžu pomôcť zabaviť dieťa počas cestovania. Môžu to byť mäkké plyšové hračky, závesné hračky alebo stoličky na prichytenie hračiek na rukoväti autosedačky. Pomáhajú zvýšiť pohodlie a zabaviť dieťa počas jazdy.

  5. Termoobal na fľašu: Ak cestujete s bábätkom, termoobal na fľašu je užitočným doplnkom, ktorý umožňuje udržiavať teplú alebo studenú fľašu vody alebo mlieka pre bábätko. To je obzvlášť užitočné na dlhšie cesty.

  6. Praktický organizér: Organizér na zadnom sedadle poskytuje úložný priestor pre plienky, vlhčené obrúsky, detské jedlo, pitie a ďalšie potrebné veci. Pomáha udržiavať poriadok a zabezpečuje ľahký prístup k potrebným veciam počas jazdy.

Čítať viac

Najpredávanejšie produkty v kategórií

Zobraziť ďalšie Skryť ďalšieAktívne filtre