Filtrovať podľa

Cena

Cena

 • 129,00 € - 399,00 €

Značka

Značka

Najnovšie príspevky

Od narodenia do 18kg

Od narodenia do 18kg

Kategórie 0/0+/1 Autosedačka od 0-18 kg

tiež označovaná ako "autosedačka pre deti od narodenia do približne 4 rokov" alebo "autosedačka skupiny 0+/1", by mala spĺňať nasledujúce požiadavky:

 1. Váhové obmedzenie: Autosedačka by mala mať váhové obmedzenie, ktoré umožňuje bezpečné použitie pre deti s hmotnosťou od narodenia až do približne 18 kg. Vždy dodržiavajte maximálnu váhu uvedenú výrobcom.

 2. Bezpečnostné pásy: Autosedačka by mala mať bezpečnostné pásy, ktoré zabezpečujú správne uchytenie a bezpečnosť dieťaťa v sedačke. Bežne sa používajú päťbodové bezpečnostné pásy, ktoré majú popruhy cez ramená, boky a medzi nohami dieťaťa.

 3. Bočná ochrana: Dôležitou vlastnosťou je bočná ochrana, ktorá poskytuje dodatočnú ochranu hlavy a horného tela v prípade bočnej nárazovej sily. Autosedačka by mala mať dostatočne pevné a dobre vystužené bočné ochranné vankúše.

 4. Nastaviteľné polohy a opierky: Autosedačka by mala mať nastaviteľné polohy a opierky, aby sa prispôsobila rastúcemu dieťaťu. To zahŕňa nastaviteľnú opierku hlavy a nastaviteľnú polohu sedu, čo zabezpečuje pohodlie a bezpečnosť.

 5. Možnosť inštalácie v opačnom smere jazdy: Inštalácia autosedačky v opačnom smere jazdy je bezpečnejšia pre malé deti. Preto je dôležité, aby autosedačka umožňovala inštaláciu v opačnom smere jazdy, aspoň do určitého veku alebo hmotnosti dieťaťa. Skontrolujte, či je autosedačka kompatibilná s inštaláciou v opačnom smere jazdy.

 6. Schválenie bezpečnostnými normami: Autosedačka by mala byť certifikovaná a schválená bezpečnostnými normami ECE R44/04 alebo ECE R129 (tzv. i-Size)

 7. Správna inštalácia: Správna inštalácia autosedačky je kľúčová pre bezpečnosť dieťaťa. Uistite sa, že autosedačka je kompatibilná s vaším autom a že ju viete správne inštalovať a uchytiť.

Čítať viac

Najpredávanejšie produkty v kategórií

 • 1
  PETITE&MARS Autosedačka Reversal II Isofix Grey (0-18 kg)
  PETITE&MARS Autosedačka Reversal II Isofix Grey (0-18 kg)
  Otočná IsoFixová autosedačka Reversal II je určená pre deti do 18 kg (cca do 4 rokov). Umožňuje rodičom zvoliť, či chcú mať dieťa otočené v smere, alebo proti smeru jazdy bez nutnosti odmontovať základňu. Model je navrhnutý a prispôsobený tak,...
  269,00 € 175,00 €
  SkladomAktívne filtre