Chicco Perfect 5, Dojčenská antikoliková fľaša, 300ml, ružová, 4m+

Je určený pre deti od 4 mesiacov.
Skvelá antikoliková fľaša s rýchlo prúdiacim cumlíkom PHYSIO a membránou EQUILIBRIUM, ktorá zabraňuje prehĺtaniu vzduchu počas kŕmenia, čím sa znižuje výskyt koliky
Chicco
bs-TOW011033
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 19 ks zostáva na sklade!
11,27 €
S DPH
10.14 €

Biofunkčná fľaša podporujúca intuitívne kŕmenie.
To všetko vďaka inovatívnemu systému INTUI-FLOW ™, ktorý je kombináciou membrány EQUILIBRIUM a cumlíku PHYSIO. Membrána Equilibrium a cumeľ Physio zabraňujú hltaniu vzduchu počas kŕmenia, čím sa znižuje podráždenosť, zvracanie a kolika *. 
1. OSVEDČENÝ ANTIKOLICKÝ ÚČINOK.
Rovnovážna membrána a cumlík Physio zabraňujú požitiu vzduchu počas kŕmenia, čím sa znižuje podráždenosť, zvracanie a  koliky. Uvedené benefity inovatívnej fľaše potvrdilo až 96% mamičiek *.
2. FYZIOLOGICKÝ RYTMUS PRI KŔMENÍ.
Fľaša dodržiava jedinečný a fyziologický rytmus dojčenia dieťaťa, čo umožňuje plynulé a bezproblémové kŕmenie bez prestávok a dýchavičnosti. 
3. PERFECT FIT.
Cumlík Physio sa perfektne prispôsobí ústam vášho dieťaťa a napodobňuje prirodzený spôsob sania. Prijíma ho 9 z 10 detí. 
4. SILICONE SOFT SENSE.
Mäkký a pružný cumlík  s povrchovou úpravou Soft Sense poskytuje dieťaťu príjemný a prirodzený pocit dojčenia.
5. MAXIMÁLNA HYGIENA a JEDNODUCHÉ ČISTENIE.
Odnímateľná základňa umožňuje rýchle a jednoduché čistenie všetkých častí fľaše. 
Membránové equilibrum. 
Počas kŕmenia sa aktivuje MEMBRANE EQUILIBRIUM na dne fľaše, čím sa uvoľní prúd vzduchu, čím sa zabráni podtlaku vo vnútri fľaše. Prístup vzduchu zo spodnej časti fľaše bráni jeho zmiešaniu s mliekom a dieťa ho neprehltne. Flexibilita dynamického antikolikového ventilu vám umožňuje reagovať na potreby dieťaťa. V závislosti od intenzity sania sa prúd vzduchu neustále upravuje, čím zaisťuje plynulé a pravidelné kŕmenie, bez prerušenia a dýchavičnosti. 
Fyziologický tvar cumľa.
 Dokonale napodobňuje bradavku matky, ktorá pri prisávaní dieťaťa na prsník mierne zmení tvar - bradavka je predĺžená a rozšírená, aby podporovala prirodzené pohyby jazyka pri saní mlieka.
Ľahké sanie, antikolikový ventil.
Cumlík fľaše sa počas kŕmenia svojim tvarom prispôsobí tvaru bradavky, čím dokonale napodobní fyziologický spôsob, akým dieťa saje.
Antikolikový ventil umiestnený v spodnej časti cumľa, bráni tomu, aby sa struk cumľa zdeformoval a dieťa prehltlo vzduch, čím sa zníži výskyt koliky a umožní hladké a pokojné kŕmenie.
Silikon soft sense.
Špeciálna povrchová úprava robí struk cumlíka zamatovým a hebkým na dotyk, pripomínajúcim matkinu pokožku, čo zaisťuje ešte prirodzenejšie a pohodlnejšie kŕmenie.
Akceptuje 9 z 10 dojčiat *.
* Spotrebiteľské testovanie 450 detí, Taliansko, 2019
** Klinické skúšky s 30 deťmi, Univerzita Campus Bio-Medico, Rím, 2019 “

Chicco
bs-TOW011033
19 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)