Filtrovať podľa

Najnovšie príspevky

Doplnky pre dievčatá

Doplnky pre dievčatá

Pri parádení malých slečien  je dôležité zvoliť vhodné doplnky, ktoré prilákajú ich pozornosť a doplnia ich outfit:

1. Gumičky a mašle:

Gumičky a mašle sú skvelým doplnkom pre dievčatká. Môžete použiť farebné a veselé gumičky s kvetinovými vzormi, mašľami alebo korálkami. Gumičkysa dajú kombinovať s oblečením alebo ich použiť ako samostatný doplnok.

2. Náramky a náhrdelníky:

Farebné náramky a náhrdelníky sú ďalším skvelým doplnkom pre dievčatká. Môžete použiť náramky s rôznymi farebnými korálkami, príveskami alebo mašľami. Náhrdelníky môžu mať rôzne veľké korálky, perly alebo prívesky.

3. Kabelky a tašky:

Malé kabelky a tašky sú skvelým doplnkom pre dievčatká.  Dievčatká si môžu do kabelky vložiť svoje drobnosti alebo ju použiť ako módny doplnok.

4. Venčeky a opasky:

Farebné venčeky a opasky sú ďalším skvelým doplnkom pre dievčatká. Môžete použiť venčeky s mašľami, kvetinovými vzormi . Opasky môžu mať rôzne farebné pracky alebo prívesky.

5. Rukavice:

Rukavice sú elegantným doplnkom pre dievčatká. Môžete použiť rukavice s mašľami, kvetinovými vzormi alebo zvieracími motívmi. Rukavice môžu byť krátke alebo dlhé a môžu mať rôzne farebné pracky.

6. Okuliare:

Farebné okuliare sú skvelým doplnkom pre dievčatká. Môžete použiť okuliare s farebnými rámami, vzormi alebo s mašľami. Okuliare môžu byť slnečné alebo bez dioptrií. 

Čítať viac

Aktívne filtre