Najnovšie príspevky

Kombinované kočíky - U NÁS NAJLACNEJŠIE | 4mama.sk

Kombinované kočíky

 1. Kombinovaný kočík pre deti je multifunkčný a poskytuje flexibilitu v používaní od narodenia dieťaťa. Mal by spĺňať tieto kritériá:

 2. Univerzálny: Kombinovaný kočík by mal byť vhodný pre rôzne vekové kategórie detí. To znamená, že by mal byť schopný poskytovať bezpečnú a pohodlnú jazdu od narodenia až po obdobie, keď dieťa už môže samostatne chodiť.

 3. Modulárny systém: Kombinovaný kočík by mal mať modulárny systém, ktorý umožňuje jednoduché prechádzanie medzi rôznymi režimami používania, ako sú autosedačka , vanička, športový kočík. Môže byť:

 4. Dvojkombinácia Súčasťou kočíku je podvozok, hlboká vanička a športová sedačka.

 5. Trojkombinácia Súčasťou kočíku je podvozok, hlboká vanička, športová sedačka a autosedačka. Hlbokú vaničku využijete približne do 5 až 6 mesiacov dieťaťa, športovú sedačku potom až do 2-3 rokov, jedná sa teda o veľmi univerzálnu voľbu.

 6. Kolesá : uzamykateľné, odpružené kolesá, ktoré sú odolné a oderuvzdorné

 7. Výškovo nastaviteľná rukoväť: Výškovo nastaviteľná rukoväť je užitočná, aby mohli kočík pohodlne tlačiť obaja rodičia bez ohľadu na ich výšku.

 8. Dobrý odpružený podvozok: Kvalitný odpružený podvozok pomáha absorbovať nerovnosti na cestách, čo zabezpečuje pohodlnú jazdu pre dieťa.

 9. Jednoduché skladanie: Pre pohodlie rodičov je dôležité, aby bol kočík ľahko skladateľný do kompaktných rozmerov. Niektoré modely umožňujú skladanie jednou rukou.

 10. Bezpečnostné prvky: Bezpečnostné prvky ako päťbodové bezpečnostné popruhy, pevná konštrukcia a stabilný podvozok sú nevyhnutné.

 11. Pohodlný športový sedák a výstelka: Kombinovaný kočík by mal mať pohodlný sedák s dostatočnou výstelkou pre pohodlie dieťaťa počas jazdy.

 12. Vhodnosť pre rôzne terény: V prípade, že plánujete používať kočík na rôznych povrchoch, ako sú chodníky, lesné cesty, je dobré, aby bol kočík dobre odpružený a mal väčšie kolesá pre rôzne terény.

 13. Doplnky: slnečník alebo slnečná clona a pláštenka na ochranu pred poveternostnými vplyvmi.

 14. Jednoduchá údržba: Materiály by mali byť ľahko očistiteľné, pretože kočík môže byť vystavený rôznym poveternostným podmienkam a nečistotám.

 15. Bezpečné uchytenie autosedačky: Ak je kočík kompatibilný s autosedačkou, je dôležité, aby mal bezpečné a stabilné uchytenie pre autosedačku

Čítať viac

Najpredávanejšie produkty v kategórií

Zobraziť ďalšie Skryť ďalšieAktívne filtre