Filtrovať podľa

Cena

Cena

 • 179,00 € - 704,00 €

Značka

Značka

Najnovšie príspevky

Športové s otočným sedením

Športové s otočným sedením

Prečo by malé deti v športových kočíkoch byť otočené smerom k rodičovi:

1. Bezpečnosť a pohodlie:

Keď je dieťa otočené smerom k rodičovi, rodič má lepší výhľad na dieťa a môže ho lepšie sledovať. Tým sa zvyšuje bezpečnosť a pohodlie dieťaťa, pretože rodič môže rýchlo zareagovať na jeho potreby a poskytnúť mu potrebnú starostlivosť.

2. Väzba a komunikácia:

Keď je dieťa otočené smerom k rodičovi, umožňuje to lepšiu komunikáciu a väzbu medzi rodičom a dieťaťom. Dieťa môže vidieť tvár rodiča a reagovať na jeho výrazy a gestá, čo pomáha pri rozvoji emocionálnej väzby medzi nimi.

3. Bezpečnosť v preplnených oblastiach:

V preplnených oblastiach, ako sú napríklad rušné ulice alebo nákupné centrá, je otočenie dieťaťa smerom k rodičovi bezpečnejšie. Rodič môže lepšie kontrolovať pohyb kočíka a chrániť dieťa pred nebezpečím.

4. Uvoľnenie stresu:

Pre niektoré deti môže byť cestovanie v kočíku stresujúce. Otočenie dieťaťa smerom k rodičovi môže pomôcť uvoľniť stres a zvýšiť pocit bezpečia a pohodlia

Čítať viac

Najpredávanejšie produkty v kategórií

 • 1
  Kinderkraft ALL ROAD, športový kočík, Bird Pattern - AKCIA
  Kinderkraft ALL ROAD, športový kočík, Bird Pattern - AKCIA
  ALL ROAD je univerzálny kočík, navrhnutý pre deti od narodenia do 15 kg. Umožňuje sklopiť sedadlo do roviny a je možné ho umiestniť v smere aj proti smeru jazdy. ALL ROAD je kočík, ktorý je skvelý pre výlety do mesta i mimo neho; umožňuje hľadkú...
  299,00 € 189,00 €
  SkladomAktívne filtre