Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 5,00 € - 26,00 €

Značka

Značka

Najnovšie príspevky

Krém na bradavky

Krém na bradavky

Používanie kremu na bradavky pri dojčení je dôležité z niekoľkých dôvodov:

1. Zjemňuje a hydratuje pokožku:

Počas dojčenia môže pokožka bradaviek byť suchá a podráždená. Krem na bradavky pomáha zjemňovať a hydratovať pokožku, čo znižuje riziko podráždenia a prasklín.

2. Pomáha liečiť a obnovovať pokožku:

Ak sa na bradavkách vytvoria praskliny alebo bolestivé miesta, krem na bradavky pomáha liečiť tieto problémy a obnovovať poškodenú pokožku.

3. Uľahčuje pripojenie dieťaťa k prsníku:

V prípade, že prsník je suchý alebo podráždený, môže byť pre dieťa nepríjemné sa prisať a pre mamičku veľmi bolestivé. 

4. Znižuje bolesť a nepohodlie:

Používanie krému na bradavky urýchľuje hojenie a znižuje bolesť. Ak obsahuje prírodné zložky ako lanolín /Lansiloh, Medela, Weleda/ tak ho netreba pred dojčením zmývať.  Po natretí krému použiť namiesto prsných vložiek chrániče na bradavky od Medely, ktoré umožnia prívod vzduchu, urýchlia hojenie zabránia nepríjemnému, bolestivému treniu bradaviek o oblečenie alebo prsnú vložku.

Na rýchle hojenie popraskaných bradaviek sú veľmi vhodné hydrogélové vankúšiky od Medely, ktoré sa dajú opakovane použiť . 

Alebo môžete použiť chrániče bradaviek od Medely, ktoré umožnia prívod vzduchu k 

Dôležité je vybrať si kvalitný krem na bradavky, ktorý je bezpečný pre dieťa a neobsahuje žiadne škodlivé látky. Pred použitím je tiež dôležité umyť si ruky a dôkladne očistiť bradavky obyčajnou vodou aby sa zbytočne nevysušovali.

Čítať viac

Aktívne filtre