Filtrovať podľa

Cena

Cena

  • 15,00 € - 56,00 €

Veľkosť

Veľkosť

Značka

Značka

Najnovšie príspevky

Sťahujúce nohavičky, pás

Sťahujúce nohavičky, pás

Sťahujúce nohavičky a pásy po pôrode sa používajú na podporu brušných svalov a panvových orgánov počas procesu zotavovania. Tu je niekoľko dôvodov, prečo sa odporúča používať tieto sťahujúce produkty:

1. Podpora brušných svalov:

Po pôrode sú brušné svaly mamičky oslabené a rozťahované. Sťahujúce nohavičky a pásy poskytujú kompresiu a oporu pre brušné svaly, čo pomáha obnoviť ich silu a tvar. Týmto spôsobom môžu pomôcť znížiť nepríjemné pocity v brušnej oblasti a urýchliť proces regenerácie po pôrode.

2. Podpora panvových orgánov:

Po pôrode sa panvové orgány môžu ocitnúť v oslabenom stave. Sťahujúce nohavičky a pásy poskytujú oporu pre tieto orgány a pomáhajú im sa vrátiť do správnej polohy. Týmto môžu minimalizovať nepríjemné príznaky, ako je inkontinencia (nedobrovoľné močenie) a pálenie v panve.

3. Kompresia a tvarovanie postavy:

Sťahujúce nohavičky a pásy môžu pomôcť vytvoriť plochšie a tvarovanejšie brucho a panvu. Poskytujú kompresiu, ktorá pomáha udržiavať svaly a tkanivo v správnej polohe. Týmto môžu pomôcť mamičkám cítiť sa sebavedomejšie a pohodlnejšie v oblečení.

4. Podpora pri nosení dieťaťa:

Sťahujúce nohavičky a pásy môžu tiež poskytnúť podporu a uľahčiť bolesť v chrbte a bedrovej oblasti pri nosení dieťaťa. Tieto produkty pomáhajú udržiavať správnu polohu chrbtice a rozdeľujú tlak rovnomerne na celé telo.

5. Psychologická podpora:

Používanie sťahujúcich nohavičiek a pásov môže tiež poskytnúť mamičkám psychologickú podporu a pocit bezpečia. Vďaka ich špeciálnemu dizajnu a funkciám mamičky cítia, že sa starajú o svoje telo a podporujú ho počas procesu hojenia po pôrode. Týmto môžu mamičkám pomôcť zvýšiť ich sebavedomie a pohodu.

Čítať viac

Najpredávanejšie produkty v kategórií
Aktívne filtre