Filtrovať podľa

Cena

Cena

 • 19,00 € - 147,00 €

Značka

Značka

Najnovšie príspevky

Sterilizátory

Sterilizátory

Sterilizátor fliaš je zariadenie, ktoré sa používa na dezinfekciu a sterilizáciu fľaštičiek, cumlíkov a iných predmetov, ktoré sa používajú pri kŕmení bábätka. Prečo si ho zaobstarať?

1. Bezpečnosť:

Sterilizátor fliaš pomáha zničiť baktérie, vírusy a iné mikroorganizmy, ktoré môžu byť prítomné na fľaštičkách a cumlíkoch. Tým sa minimalizuje riziko infekcie a ochrana pred chorobami pre bábätko.

2. Ochrana imunitného systému:

Novorodenci majú ešte nedokonalý imunitný systém a sú náchylní na infekcie. Sterilizácia fľaštičiek a cumlíkov pomáha minimalizovať riziko prenosu baktérií a infekcií, čo môže pomôcť chrániť imunitný systém bábätka.

3. Prevencia koliky a iných tráviacich problémov:

Sterilizátor fliaš pomáha odstrániť baktérie, ktoré by mohli spôsobiť tráviace problémy a koliku u bábätka.

4. Dlhšia životnosť fľaštičiek:

Sterilizácia fľaštičiek pomáha predĺžiť ich životnosť tým, že odstraňuje baktérie , ktoré by mohli spôsobiť poškodenie fľaštičiek.  Je šetrnejšia a fľašky sú menej mechanicky opotrebované.

5. Pokoj a pohodlie:

Sterilizátor fliaš umožňuje rodičom mať pokoj a pohodlie, že fľaštičky a cumlíky sú čisté a bezpečné pre použitie. Tým sa minimalizuje stres z obáv o hygienu a bezpečnosť kŕmenia bábätka. Šetrí ich čas.

Čítať viac

Najpredávanejšie produkty v kategórií

 • 1
  CHICCO Sterilizátor parný 3v1
  CHICCO Sterilizátor parný 3v1
  Parný sterilizátor je flexibilné a rýchle riešenie sterilizácie predmetov 3v1. Vlastnosti: - Prirodzene a efektívne sterilizuje fľaše a detské predmety do 5 minút, nevyžaduje žiadne chemikálie - Sterilizácia horúcou prírodnou parou a eliminácia...
  59,95 €
  SkladomAktívne filtre