Najnovšie príspevky

Vankúše na dojčenie

Vankúše na dojčenie

Používanie vankúšov na dojčenie má niekoľko výhod:

1. Pohodlnosť:

Vankúše na dojčenie poskytujú pohodlnú podporu pre matku počas dojčenia. Správne umiestnený vankúš podopiera ruky, ramená a chrbát matky, čo pomáha udržať správnu polohu pri kŕmení a minimalizuje napätie a nepríjemné pocity v týchto oblastiach.

2. Správna poloha bábätka:

Vankúše na dojčenie majú tvar, ktorý umožňuje správne umiestnenie bábätka pri dojčení. Vankúš podopiera bábätko v správnej výške a uhle, čo uľahčuje správne pripevnenie na prsník a umožňuje efektívne a pohodlné kŕmenie.

3. Uľahčenie bolesti a nepohodlia:

Vankúše na dojčenie môžu pomôcť uľaviť od bolesti a nepohodlia počas dojčenia. Správne umiestnený vankúš pomáha udržiavať správnu polohu matky a znižuje napätie a tlak na jej telo, čo môže pomôcť znížiť prípadné bolesti chrbta, ramien a krku.

4. Podpora pri iných aktivitách:

Vankúše na dojčenie môžu byť tiež užitočné na podporu matky pri iných aktivitách okrem dojčenia. Môžu slúžiť ako opierka pri ležaní alebo sedení, ako podložka pre bábätko pri hraní alebo na podporu matky pri čítaní alebo sledovaní televízie.

Čítať viac

Najpredávanejšie produkty v kategórií

 • 1
  Mušelínový vankúš na dojčenie BEIGE
  Mušelínový vankúš na dojčenie BEIGE
  Mušelínový vankúš na dojčenie BEIGE Mušelínový dojčiaci vankúš je neoceniteľným spoločníkom pre novopečené mamičky. Je vyrobený z mäkkého, vzdušného materiálu a poskytuje výnimočné pohodlie matke aj dieťaťu počas dojčenia alebo kŕmenia z fľaše....
  54,68 €
  Skladom
 • 2
  Vankúš na kojenie EXCLUSIVE modré kruhy -50% ZĽAVA !
  Vankúš na kojenie EXCLUSIVE modré kruhy -50% ZĽAVA !
  Vankúš na kojenie (vankúš na dojčenie) EXCLUSIVE veľmi zjednodušuje dojčenie dieťatka a zároveň zabraňuje bolestiam chrbáta mamičky. Teraz za super akciovú cenu len 34,93 € a k tomu navyše náhradná náplň ZDARMA !
  49,80 € 24,90 €
  SkladomAktívne filtre