AEROMOOV Vložka do kočíka Magnolia Limited

Vložka AeroMoov pre akýkoľvek typ kočíka (okrem kočíkov Mountain Buggy), ktorá sa skladá z priedušnej 3D štruktúry, vďaka ktorej sa dieťa v kočíku potí oveľa menej. Nadmerné telesné teplo je odvádzané a zároveň je dodávaný čerstvý okolitý vzduch. Vlastnosti: - telesná teplota dieťaťa sa lepšie udrží pod kontrolou a nadmerné potenie je redukované - vložka aj autosedačka zostanú suché - riziko vzniku podráždenia kože spôsobené potením je znížené - vložku do kočíka AeroMoov je možné prať na 40 ° C, čo znamená, že si dieťa môže užívať čistý poťah sedátka kočíka - vytvarovaná tak, aby Vám pri používaní nebránili bezpečnostné pásy (otvor na strednú pracku, bočné...
AEROMOOV
ags-AL-B-MAG
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 17 ks zostáva na sklade!
34,95 €
S DPH
31.46 €

Vložka AeroMoov pre akýkoľvek typ kočíka (okrem kočíkov Mountain Buggy), ktorá sa skladá z priedušnej 3D štruktúry, vďaka ktorej sa dieťa v kočíku potí oveľa menej. Nadmerné telesné teplo je odvádzané a zároveň je dodávaný čerstvý okolitý vzduch.

Vlastnosti:

- telesná teplota dieťaťa sa lepšie udrží pod kontrolou a nadmerné potenie je redukované
- vložka aj autosedačka zostanú suché
- riziko vzniku podráždenia kože spôsobené potením je znížené
- vložku do kočíka AeroMoov je možné prať na 40 ° C, čo znamená, že si dieťa môže užívať čistý poťah sedátka kočíka
- vytvarovaná tak, aby Vám pri používaní nebránili bezpečnostné pásy (otvor na strednú pracku, bočné tvarovanie pre ramenné časti pásov)
- vďaka otvoru pre pracku nedochádza k posúvaniu vložky
- vložku je možné uchytiť aj pomocou pásikov v hornej časti

Príjemná na dotyk, mäkká a priedušná - na vonkajšiu časť je použitá organická bavlna. Pri pestovaní organickej bavlny nedochádza k používaniu pesticídov, je teda oveľa šetrnejšie k prírode aj k pokožke Vášho dieťaťa. Vložka do kočíka poskytuje príjemné prostredie v akejkoľvek ročnej dobe. Vďaka extra ochrane ktorú vložka do kočíka predstavuje, zostane poťah Vášho kočíka po dlhú dobu ako nový.

Rozmery: 74 × 30 × 1 cm
AEROMOOV
ags-AL-B-MAG
17 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)