CHICCO Odsávačka materského mlieka elektrická Double Pink

Dvojitá elektronická odsávačka Chicco je špeciálne navrhnutá tak, aby odsávala materské mlieko tak jemne, ako je to len možné, a zároveň maximálne efektívne, z oboch prsníkov naraz. Možno ju používať so sieťovým adaptérom, ale aj ako prenosnú odsávačku s alkalickými batériami typu AA. Odsávačka materského mlieka je kompatibilná s radou fľašiek Chicco Natural Feeling. Chicco Double Pink prináša 2 fázy odsávania z prsníka: 1. stimulačná fáza na stimuláciu laktácie 2. extrakčná fáza už na samotné efektívne odsávanie mlieka. Medzi fázami je možné jednoducho prepínať podľa potreby. Odsávačka zobrazuje uplynulý čas i nastavenú úroveň. Umožňuje rytmus odsávania prispôsobiť...
Chicco
ags-09199.40
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 7 ks zostáva na sklade!
189,95 €
S DPH
170.96 €

Dvojitá elektronická odsávačka Chicco je špeciálne navrhnutá tak, aby odsávala materské mlieko tak jemne, ako je to len možné, a zároveň maximálne efektívne, z oboch prsníkov naraz. Možno ju používať so sieťovým adaptérom, ale aj ako prenosnú odsávačku s alkalickými batériami typu AA.

Odsávačka materského mlieka je kompatibilná s radou fľašiek Chicco Natural Feeling.

Chicco Double Pink prináša 2 fázy odsávania z prsníka:
1. stimulačná fáza na stimuláciu laktácie
2. extrakčná fáza už na samotné efektívne odsávanie mlieka. Medzi fázami je možné jednoducho prepínať podľa potreby.

Odsávačka zobrazuje uplynulý čas i nastavenú úroveň. Umožňuje rytmus odsávania prispôsobiť až v 10 úrovniach intenzity odsávania. Je pritom tichá, takže ju možno použiť kedykoľvek a kdekoľvek. Jej mäkká, hebká silikónová vložka jemne priľne k vašim prsiam a masíruje prsník, čím napomáha extrakcii mliečka.

Vlastnosti:

- Dizajn a praktickosť Single Pink odsávačky v dvojitom Double prevedení pre efektivitu a vyváženosť odsávania z oboch pŕs naraz.
- Ergonomický dizajn odsávačky s naklonenými prsnými pohárikmi pre pohodlnú a pokojnú polohu počas odsávania.
- Mäkké masážne silikónové membrány na každom poháriku pre dokonalú priľnavosť k poprsiu.
- 2 režimy odsávania pre efektívne a prirodzené odsávanie mlieka napodobujúce fázy sania mliečka bábätkom - rýchly rytmus odsávania stimuluje prietok mlieka, po 2 minútach sa prepne do pomalšieho extrakčného módu.
- 10 úrovní odsávania vyhovie fyziologickým potrebám každej mamičky. Ovládanie odsávačky je veľmi jednoduché a intuitívne aj vďaka praktickému, modernému tmavému displeju.
- Odsávačka je kompatibilná s dojčenskými fľašami Chicco Natural Feeling. Násadka s nakloneným cumlíkom Natural Feeling fliaš je súčasťou balenia, takže po odsatí je možné na fľašku nasadiť cumlík a dieťatko nakŕmiť. S pomocou priloženého uzáveru možno tiež mlieko ľahko uchovávať.
- Praktická základňa zabraňuje pádu a rozliatiu.
- Nadčasový dizajn s intuitívnymi ružovými prvkami a tmavým displejom, ktorý je výborne čitateľný, no zbytočným svetlom neruší napr. v noci.

Balenie obsahuje:

- duo odsávačku mlieka Chicco Double Pink
- sieťový adaptér
- fľašu Natural Feeling s cumlíkom
- vložky do podprsenky

Neobsahuje BPA.

Chicco
ags-09199.40
7 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)