ROCKIT Hojdačka kočíka automatická prenosná

Prebudí sa vaše dieťatko, akonáhle s kočíkom prestanete pohybovať? Rockit vám v tejto situácii pomôže jemným automatickým hojdaním a vaše dieťatko tak bude nerušene dlho spať. Ako Rockit funguje? Jednoducho ho pripevníte na rám kočíka, nastavíte intenzitu hojdania a stlačíte tlačidlo pre hojdanie. Rockit začne hojdať kočík za vás. Získate tak niekoľko minút, aby ste v pokoji nakúpili, vyložili nákup, upratali, navarili alebo si v pokoji vychutnali kávu, prečítali knihu či získali čas na iné dôležité aktivity. S touto automatickou hojdačkou sa tiež vyhnete neskorým nočným prechádzkam okolo domu, aby ste vaše dieťa uspali.

Ako Rockit vznikol? Navrhli ho traja oteckovia z Británie - Nick, Matt a Matt - na základe skúseností Nicka s jeho trojmesačnou dcérkou. Tá spala v kočíku iba vtedy, keď sa s ním pohybovalo. Prebudila sa hneď, akonáhle Nick s kočíkom zastavil pri pokladni v supermarkete alebo pri inej činnosti. Všimol si, že táto situácia trápi aj iných unavených rodičov a preto sa rozhodol vytvoriť automatickú hojdačku, ktoré bude kočík udržiavať v pohybe, keď sú rodičia zaneprázdnení inou činnosťou a nemôžu kočíkom pohybovať.

Vedecké testy dokazujú, že úroveň vibrácií hojdačky Rockit napodobňuje normálne ručné hojdanie kočíka. Špeciálne navrhnutý pohyb hojdačky je dokonca jemnejší než pohyb kočíka pri jazde po dlažbe. Prenosná hojdačka Rockit je navyše mimoriadne testovaná podľa najprísnejších bezpečnostných noriem.

Hlavné funkcie:

- Prenosná hojdačka kočíka pre použitie doma i na cestách
- Univerzálna pre všetky kočíky
- Vodeodolná, použiteľná aj v nepriaznivom počasí
- Jemný 30 minútový hojdací cyklus
- Tichý motor s nastavením rýchlosti hojdania
- Výdrž batérií v prevádzke až 60 hodín

Špecifikácia:

- Prenosná hojdačka Rockit funguje na 4 x 1,5 AA batérie
- Veľkosť: 150 x 80 x 80 mm
- Odporúčaný vek: od narodenia

Obsah balenia:

Hojdačka kočíka, univerzálny držiakROCKIT
ags-ROCKIT01
103 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)