BABY EINSTEIN Connectables Hračka magnetické kocky s aktivitami Dive & Soar 11 ks, 6m+

Podporte detskú zvedavosť s magnetickými kockami Baby Einstein Connectables Dive & Soar. Väčšina rodičov má záujem zoznámiť svoje deti so skladacími a stavebnými hračkami s hernou hodnotou, ktoré budú rásť spolu s dieťaťom. Hračky, ktoré v dieťati vyvolávajú otázky "prečo", sú ideálne na vzbudenie zvedavosti. 11- dielna sada s multisenzorickými kockami s veľkosťou 7,62 cm zaujme každé dieťatko. Jednotlivé kocky, stavebné bloky a nástavce zapájajú bábätká a batoľatá do kreatívnej hry, nech sú kdekoľvek. Každá kocka sa magicky spája so skrytými, bezpečnými magnetmi, ktoré zaisťujú bezpečnosť dieťatka a zároveň učia príčinu a následok. Pospájajte časti dohromady, aby ste...
BABY EINSTEIN
ags-12817-4
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 14 ks zostáva na sklade!
27,95 €
17,45 € Zľava 10,50 €
S DPH

Podporte detskú zvedavosť s magnetickými kockami Baby Einstein Connectables Dive & Soar.

Väčšina rodičov má záujem zoznámiť svoje deti so skladacími a stavebnými hračkami s hernou hodnotou, ktoré budú rásť spolu s dieťaťom.
Hračky, ktoré v dieťati vyvolávajú otázky "prečo", sú ideálne na vzbudenie zvedavosti.

11- dielna sada s multisenzorickými kockami s veľkosťou 7,62 cm zaujme každé dieťatko. Jednotlivé kocky, stavebné bloky a nástavce zapájajú bábätká a batoľatá do kreatívnej hry, nech sú kdekoľvek. Každá kocka sa magicky spája so skrytými, bezpečnými magnetmi, ktoré zaisťujú bezpečnosť dieťatka a zároveň učia príčinu a následok. Pospájajte časti dohromady, aby ste dosiahli potrebné kliknutie a uchvátili dieťa skladaním a spájaním. Deti budú radi triediť a spájať veľké, ľahko uchopiteľné bloky, čím si rozvíjajú jemnú motoriku. Batoľatá sa môžu učiť zvieratá, farby a písmená alebo sa zapojiť do spoločnej hry s priateľmi a súrodencami pri stavaní vlastných majstrovských diel.
Táto sada inšpiruje kreativitu vášho dieťaťa, keď si vďaka nej postaví ponorku, lietadlo alebo svoje vlastné jedinečné vozidlo. Set obsahuje milované postavičky z videí a kníh Baby Einstein, časti ponoriek a lietadiel, ako sú krídla, kolesá, vrtuľa a periskop. S ďalšími setmi od Connectables môžete rozšíriť svoju zbierku stavebnice, čím bude každá hra zábavnejšia, presne podľa veku a potrieb dieťatka.

Vlastnosti a výhody:

- 11-dielna sada s kockami a rôznymi nadstavcami a aktivitami
- spájanie prostredníctvom skrytých magnetov bezpečných pre dieťa
- veľké kocky 7,62cm, ktoré sú ľahko uchopiteľné do malých ručičiek
- podporuje rozvoj jemnej motoriky a chápanie príčin a následkov, hranie rolí
- každý prvok obsahuje bloky na rozvoj kognitívnych schopností detí; hrkajúce korálky, farby, tvary a čísla
- obsahuje 2 farebné kocky s číslami, 2 nástavce s posuvnými okienkami, nástavec so slonom, hrkálku, 2 nástavce krídiel s kolesami, chvost lietadla, vrtuľu a periskop
- vhodné pre deti od 6 mesiacov
- univerzálny darček, ktorý poteší každé dieťa

Starostlivosť: Utrite vlhkou handričkou. Neponárajte do vody.

Rozmery:

- kocky: 7,62 x 7,62 x 7,62 cm
- balenie: 11,30 x 25,5 x 17,7 cm
BABY EINSTEIN
ags-12817-4
14 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)