BABYONO Hračka edukačná plyšová pštrosy McKNOX - 2 ks 0m+

Táto výnimočná edukačná hračka pštrosia rodinka McKNOX 2v1- Linda a Stella zoznámia vaše dieťatko s rozmanitým svetom farieb, zvukov a tvarov. Vďaka jedinečnému dizajnu sa dieťa môže naučiť nasadzovať jeden prvok na druhý, čím sa precvičuje jemná motorika. Myšlienkou tejto kolekcie je podnietiť detskú zvedavosť a povzbudiť ich, aby sa učili prostredníctvom hry. Umožňuje dieťatku získať nové zručnosti, kde rozvíja motorické a kognitívne zručnosti. Hračka poskytuje dieťatku pocit bezpečia a podporuje emocionálny rozvoj prostredníctvom prvkov reagujúcich na interakciu. Hračka sa skladá z dvoch samostatných častí: Linda s pískatkom a Stella s hrkálkou. Vďaka jedinečnému dizajnu sa...
BabyOno
ags-1446-BO
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 86 ks zostáva na sklade!
24,15 €
S DPH
21.74 €

Táto výnimočná edukačná hračka pštrosia rodinka McKNOX 2v1- Linda a Stella zoznámia vaše dieťatko s rozmanitým svetom farieb, zvukov a tvarov. Vďaka jedinečnému dizajnu sa dieťa môže naučiť nasadzovať jeden prvok na druhý, čím sa precvičuje jemná motorika.

Myšlienkou tejto kolekcie je podnietiť detskú zvedavosť a povzbudiť ich, aby sa učili prostredníctvom hry. Umožňuje dieťatku získať nové zručnosti, kde rozvíja motorické a kognitívne zručnosti.

Hračka poskytuje dieťatku pocit bezpečia a podporuje emocionálny rozvoj prostredníctvom prvkov reagujúcich na interakciu. Hračka sa skladá z dvoch samostatných častí: Linda s pískatkom a Stella s hrkálkou. Vďaka jedinečnému dizajnu sa dieťatko môže naučiť navliekať jeden prvok na druhý a následne ich oddeľovať. Pískatko umiestnené v hračke upúta pozornosť dieťatka a učí ho vzťahom príčiny a následku. Šuštiace prvky umiestnené v nožičkách a hrkálka dieťa zaujmú a upútajú jeho pozornosť. Vyčnievajúce stužky a rôzne textúry budú stimulovať jeho zmysel pre hmat.

Vlastnosti:

- multi edukačná hračka 2v1
- Zvuk pískania a hrkania rozvíjajú a stimulujú sluch
- Šuštiace prvky, vyčnievajúce stužky a rôzne textúry rozvíjajú hmatové zručnosti dieťaťa
- Veľmi príjemný mäkký materiál
- Rozvíja jemnú aj hrubú motoriku
- Vhodné pre deti od narodenia

Hračka spĺňa bezpečnostné normy platné v Európskej únii.

Materiál: 100% polyester
Hmotnosť: 0,09 kg
Rozmery: Linda - 11 x 36 x 11 cm
Stella - 12 x 23 x 5 cm
BabyOno
ags-1446-BO
86 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)