BABYONO Knižka na hranie My Contrast book

Táto kniha bola vytvorená s ohľadom na zmyslový vývoj dieťaťa s použitím kontrastných obrázkov. Zaujímavým spôsobom ukazuje svet farieb a geometrických tvarov, čo dáva rodičovi pevný základ pre vytváranie pútavých príbehov alebo zavedenie jednoduchej matematiky. Kniha umožňuje získavanie nových zručností, od nácviku úchopu, cez stimuláciu práce ďasien pomocou hryzačiek, až po získanie zaujímavých vizuálnych a sluchových zážitkov a štúdium rôznych materiálových textúr. Vstavané zrkadlo umožňuje dieťaťu objavovať bezprostredné okolie z rôznych perspektív. Hračka je udržiavaná v jasných, kontrastných farbách, ktoré rozvíjajú zrak, predstavivosť a schopnosť koncentrácie....
BabyOno
ags-543-BO
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 140 ks zostáva na sklade!
7,65 €
S DPH
6.89 €

Táto kniha bola vytvorená s ohľadom na zmyslový vývoj dieťaťa s použitím kontrastných obrázkov. Zaujímavým spôsobom ukazuje svet farieb a geometrických tvarov, čo dáva rodičovi pevný základ pre vytváranie pútavých príbehov alebo zavedenie jednoduchej matematiky.

Kniha umožňuje získavanie nových zručností, od nácviku úchopu, cez stimuláciu práce ďasien pomocou hryzačiek, až po získanie zaujímavých vizuálnych a sluchových zážitkov a štúdium rôznych materiálových textúr. Vstavané zrkadlo umožňuje dieťaťu objavovať bezprostredné okolie z rôznych perspektív.

Hračka je udržiavaná v jasných, kontrastných farbách, ktoré rozvíjajú zrak, predstavivosť a schopnosť koncentrácie. Bude sprevádzať dieťa v prvých fázach vývoja, reagovať na nové kognitívne potreby.
Kniha je certifikovaná Oeko-Tex Standard 100.

Vlastnosti:

- Pomáha pri osvojovaní si zrakovo-sluchovo-motorickej koordinácie
- Kontrastné farby na podporu vývoja očí dieťaťa
- Pomáha precvičovať motorické a manuálne zručnosti (uchopenie)
- Rozvíja kognitívne schopnosti stimuláciou tvarov, textúr a zvukov
- Rozvíja predstavivosť dieťaťa
- Dá sa ľahko pripevniť k detskej postieľke, kočíku alebo bezpečnostnej sedačke
BabyOno
ags-543-BO
140 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)