Babystyle Prestige3 Active (black/ brown) 8v1 Nimbus Grey 2022

Kolekcia Prestige3 je navrhnutá s ohľadom na užívateľov, odkazuje na dedičstvo a poskytuje im skutočný pocit hrdosti. Značka Prestige je určená rodičom, ktorí ocenia kvalitu a optimálny jazdný komfort a je zárukou, že sa za vami budú ostatní na prechádzkach otáčať. 

Prestige
bh-ACTBLNIMGREY
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 2 ks zostáva na sklade!
583,10 €
S DPH
524.79 €
Posledné kusy v sklade

Tradičný design kočíka s nádhernými modernými úpravami 


Inovácia zmenila spôsob, akým žijeme a stala sa pre nás všetkých výzvou. BabyStyle UK na tieto zmeny reaguje a vďaka neustálej spolupráci s tými najlepšími celosvetovými partnermi prichádza s novými výrobkami, pričom ale nikdy nezabúda na svoje korene. Klasický britský design je koniec koncov často považovaný za ten najlepší na svete.Kočík Prestige3 vybavený podvozkom Active (čierny rám s detailmi z hnedej koženky) ponúka autentickosť s modernými funkciami a vylepšenou inteligentnou úpravou designu. Podvozok Active:


Dynamický podvozok Active je moderným pojatím modelu Classic Prestige vo farebnom prevedení čierny rám s hnedou koženkou. 


Základným prvkom podvozku Active je ľahký alumíniový rám s všestranným odpružením a uzamykateľnými otočnými kolesami s nafukovacími gumovými plášťami, ktoré zaistia hladkú a plynulú jazdu. Je vybavený hlbokým nákupným košom pre vášnivých nakupujúcich a novým mechanizmom skladania pre ľahkú manipuláciu.


Hlboký diel je priestranný, dostatočne veľký a hlboký a poskytuje dieťaťu perfektné podmienky pre jeho rast a vývoj. Sedaciu časť môžete umiestniť na rám kočíka v oboch smeroch – čelom k rodičovi alebo do okolia a môžete ju sklopiť do troch polôh. V rámci príslušenstva si môžete dokúpiť kompatibilnú autosedačku, ktorú je možné vďaka adaptérom nasadiť na rám kočíka a vytvoriť tak kompletný cestovný systém. Textilná sada


Súčasťou hlbokého kočíka Prestie3 je aj príslušná textilná sada – so sedacou časťou, ktorú možno umiestniť na rám kočíka smerom k rodičovi alebo do okolia, s nánožníkom, fusakom, prebaľovacou taškou, slnečníkom, sieťkou proti hmyzu, dekou a rukavicami na kočík. Dodatočne si môžete zakúpiť aj kompatibilnú autosedačku. 


Súčasťou balenia nie je pláštenka a adaptéry na autosedačku (možno dokúpiť zvlášť ako príslušenstvo). Technické údaje:


Váha:                                            9,6 kg
Zložený podvozok s kolesami:          71 cm (dĺžka) x 62 cm (šírka) x 36 cm (výška)
Úplne rozložený podvozok:              105 cm (dĺžka) x 62 cm (šírka) x 76 - 112 cm (výška) 
Vnútorné rozmery hlbokého dielu:    32 cm (šírka) x 20 cm (hĺbka) x 72 cm (dĺžka po úplnom sklopení)
Rozmery sedacej časti:                    32 cm (šírka) x 26 cm (hĺbka) x 85 cm (dĺžka po úplnom sklopení)  


Výška rukoväte:                              76 cm – 112 cm
Vhodné od narodenia

Prestige
bh-ACTBLNIMGREY
2 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)