BabyStyle Prestige3 Classic 6v1 French Navy 2022

Kolekcia Prestige3 je navrhnutá s ohľadom na užívateľov, odkazuje na dedičstvo a poskytuje im skutočný pocit hrdosti. Značka Prestige je určená rodičom, ktorí ocenia kvalitu a optimálny jazdný komfort a je zárukou, že sa za vami budú ostatní na prechádzkach otáčať. 

Prestige
bh-CLASSICNAVY
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 3 ks zostáva na sklade!
785,00 €
S DPH
706.5 €

Tradičný design kočíka s nádhernými modernými úpravami 


Inovácia zmenila spôsob, akým žijeme a stala sa pre nás všetkých výzvou. BabyStyle UK na tieto zmeny reaguje a vďaka neustálej spolupráci s tými najlepšími celosvetovými partnermi prichádza s novými výrobkami, pričom ale nikdy nezabúda na svoje korene. Klasický britský design je koniec koncov často považovaný za ten najlepší na svete.Kočík Prestige3 vybavený podvozkom Classic predstavuje tradičný design s chrómovým rámom a vysoko výkonným odpružením.Podvozok Classic:


Bezkonkurenčný podvozok Classic značky Prestige je známy svojim robustným podvozkom a perfektným odpružením poskytujúcim svojim majiteľom dokonalé pohodlie. Prestige Classic je pripravený zdolať akýkoľvek terén a pritom si zachováva svoj perfektný štýl. V jeho výbave nájdete veľké lúčové kolesá s odolnými nafukovacími gumovými plášťami. Polohovateľná, koženková rukoväť mu dodáva punc elegancie.


Hlboký diel Classic je pevný a vhodný i na príležitostné celonočné spinkanie. Nájdete tu dokonca i funkciu „operadla v sede“. Medzi nové vlastnosti patria tiež univerzálne úchytky umožňujúce jeho majiteľom nasadiť na podvozok sedaciu časť alebo hlboký diel v ľubovoľnej variante z novej kolekcie romantických farieb. Technické údaje:


Váha: 11,1 kg


Zložený podvozok: 83 cm (dĺžka) x 61 cm (šírka) x 40 cm (výška)


Úplne rozložený podvozok: 112 cm (dĺžka) x 61 cm (šírka) x 75 - 110 cm (výška) 


Vnútorné rozmery hlbokého dielu: 32 cm šírka x 20 cm (hĺbka) x 72 cm 


Rozmery sedacej časti: 32 cm (šírka) x 26 cm (hĺbka) x 85 cm (dĺžka po úplnom sklopení)  


Výška rukoväte: 75 cm – 115 cm


Vhodné od narodeniaKolekcia Prestige3 je dostupná celkom v 9 farebných variantoch: Fern, Liquorice, Ballerina, French Navy, Frost, Misty Grey, Flint, Blizzard, Barley.


Textilná sada: 


Súčasťou hlbokého kočíka Prestie3 je aj príslušná textilná sada – so sedacou časťou, ktorú možno umiestniť na rám kočíka smerom k rodičovi alebo do okolia, s nánožníkom, fusakom, prebaľovacou taškou a slnečníkom. Dodatočne si môžete zakúpiť aj kompatibilnú autosedačku. 


Súčasťou balenia nie je pláštenka a adaptéry na autosedačku (možno dokúpiť zvlášť ako príslušenstvo). 


Prestige
bh-CLASSICNAVY
3 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)