ESPIRO Kombinovaný kočík Yoga 08 True love

V blízkosti prírody - Pre zaistenie kontaktu s prírodou je jogový model vybavený matracom potiahnutým bambusom - to najlepšie pre jemnú pokožku novorodenca. Bezpečné pri kontakte, zaručujúce cestovný komfort pri menších aj väčších výletoch. Tlmené farby inšpirované farbami zeme a pružné, certifikované látky sú ďalším prínosom. Hlboká koba: Priestranná strieška a dvojitá ventilácia. Pri navrhovaní kočíka bola vytvorená priestranná korbička - tak, aby poskytovala dieťaťu pohodlie v každom ročnom období a zaručovala tie najlepšie podmienky pre plnohodnotný a udržateľný rozvoj. Správne dýchanie zaisťuje dvojitá ventilácia, ktorou je model jogy vybavený. Podvozok: Vybavením modelu...

Dostupné varianty:

ESPIRO Kombinovaný kočík Yoga 08 True love
ESPIRO Kombinovaný kočík Yoga 08 True love
568,00 €
ESPIRO Kombinovaný kočík Yoga 07 Free spirit
ESPIRO Kombinovaný kočík Yoga 07 Free spirit
568,00 €
ESPIRO
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 1 ks zostáva na sklade!
667,82 €
568,00 € Zľava 99,82 €
S DPH
Posledné kusy v sklade

V blízkosti prírody - Pre zaistenie kontaktu s prírodou je jogový model vybavený matracom potiahnutým bambusom - to najlepšie pre jemnú pokožku novorodenca. Bezpečné pri kontakte, zaručujúce cestovný komfort pri menších aj väčších výletoch. Tlmené farby inšpirované farbami zeme a pružné, certifikované látky sú ďalším prínosom.

Hlboká koba:

Priestranná strieška a dvojitá ventilácia. Pri navrhovaní kočíka bola vytvorená priestranná korbička - tak, aby poskytovala dieťaťu pohodlie v každom ročnom období a zaručovala tie najlepšie podmienky pre plnohodnotný a udržateľný rozvoj. Správne dýchanie zaisťuje dvojitá ventilácia, ktorou je model jogy vybavený.

Podvozok:

Vybavením modelu Yoga vynikajúcim, mäkkým systémom odpruženia sa dieťa cíti dobre, blažene, sebavedome a bezpečne. Teleskopická rukoväť zaisťuje správne držanie tela tým, že sa jej výška plne prispôsobí výške osoby, ktorá kočík riadi. Brzdový systém stop&go, ktorým je model jogy vybavený, vám dáva možnosť kedykoľvek zastaviť, zhlboka sa nadýchnuť a upokojiť myseľ od návalu myšlienok.

Kočík obsahuje:

- podvozok s teleskopickou rukoväťou a prenosným popruhom
- hlboká korba s nadštandardným matracom
- športová sedačka vrátane nánožníka a podložky
- pláštenka 2ks, sieťka proti hmyzu
- taška na rukoväť, prebaľovaciu podložku
- držiak na nápoje
- výškové adaptéry pre hlbokú korbu

Možnosť dokúpenia adaptérov pre autosedačku 0/13kg - pre tieto modely je určená väčšina výrobcov autosedačiek.

Max. zaťaženie kočíka 22 kg.

Technické parametre:

- zložený kočík vr. športové sedačky: 28v x 74d x 59š (cm)
- rozložený kočík: 105v x 90-101d x 59š (cm)
- hmotnosť vr. korby: 12,3 kg
- hmotnosť vr. športové sedačky: 11,9 kg


<iframe width="470" height="260" src="https://www.youtube.com/embed/H5g-2iI7psY" title="Wózok wielofunkcyjny 2w1 ESPIRO YOGA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share"

ESPIRO
1 ks

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)