Lorelli Ohrádka Play

Lorelli
173418c1
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 999 ks zostáva na sklade!
Farba - Veľkosť: Lorelli farba:Pink blossom
  • Lorelli farba:Pink blossom
  • Lorelli farba:Multicolour
57,80 €
S DPH
52.02 €

Lorelli Ohrádka Play

 

Stačí sa na chvíľu otočiť a bábätko už zvedavo preskúmava šuplíky alebo lezie na stoličke. Tento problém spoľahlivo rieši detská ohrádka Lorelli HAPPY GAME ZONE, ktorá poskytne bezpečný priestor, kde sa bábätko môže hrať alebo odpočívať. Ohrádka je opatrená veselými detskými motívmi a obsahuje bočné steny zo sieťoviny, aby ste mohli udržiavať prehľad o dianí vo vnútri. Väčším deťom môžete otvoriť bočný vchod, vďaka ktorému sa môžu samy rozhodnúť, či sa chcú hrať vo vnútri alebo vonku.

Pri manipulácii s ohrádkou po byte využijete madlá s krúžkami. Pokiaľ sa však vydáte na dovolenku alebo návštevu k priateľom, stačí ohrádku zložiť. Výsledkom sú veľmi kompaktné rozmery, ktoré umožnia ľahký transport v dodávanej cestovnej taške. Skladanie prebieha pomocou dvojito zabezpečeného systému, takže nemusíte mať strach, že by sa niečo pokazilo. Konštrukcia ohrádky je dostatočne ľahká, ale pritom stabilná. Produkt spĺňa európsku bezpečnostnú normu EN 12227.
 
Vlastnosti a vybavenie:
? Pre deti od narodenia do 36 mesiacov
? Na odpočinok a hranie
? Bočné otváranie na zips
? Zloženie do kompaktných rozmerov pre ľahšie cestovanie
? Skladací systém s dvojitým zabezpečením
? Jednoduché na prepravu
? Krúžky pre ľahšiu manipuláciu
? Praktická prepravná taška
? Pohodlný matrac
? Hmotnosť: 8,85 kg
? Rozmery (L x W x H cm) – 100 x 100 x 74 cm
 
Čistenie a údržba: Plastové časti je potrebné pravidelne čistiť vlhkou handričkou. Nepoužívajte žiadne solváty. Tkaniny by mali byť čistené teplou vodou a jemným mydlom. Vak by mal byť čistený teplou vodou. Nežehliť. Nebieliť. Produkt skladujte na suchom mieste. Nevystavujte výrobok účinkom atmosférických vplyvov, ako je voda, dážď, sneh, vlhko alebo silné slnečné svetlo. Pokiaľ používate detskú postieľku vonku, po každom použití všetky časti dôkladne očistite, aby nedošlo k vážnemu poškodeniu. Neumiestňujte výrobok do blízkosti ohňa alebo iných zdrojov intenzívneho tepla, aby nedošlo k poškodeniu plastových a textilných častí.
 
Tento výrobok je vyrobený v súlade s európskou bezpečnostnou normou EN 12227 (Playpens for domestic use – Safety requirements and test methods).
 
Farby tovaru na tomto webe sa môžu mierne líšiť od skutočných farieb produktov, v závislosti od nastavenia Vášho displeja alebo monitora.
Výrobca si vyhradzuje právo mierne zmeniť odtieň, vzor, vybavenie produktu a vykonať konštrukčné a designové zmeny bez predchádzajúceho upozornenia.
Obchod nenesie zodpovednosť za kroky výrobcu týkajúce sa týchto zmien.
Lorelli
173418c1
999 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)