CEBA Vankúš popôrodný Šedé hviezdičky na bielej

Popôrodný vankúš je nevyhnutný pre každú ženu, ktorá rodí prirodzene. Vankúš prináša ohromnú úľavu po pôrode, uspokojenie a potrebný komfort. Vlastnosti: - Je nevyhnutný, aby matka mohla sedieť bez bolesti, bez toho, aby vystavila podráždený rozkrok ďalšiemu treniu a tlaku a aby mohla bezbolestne kŕmiť v sede. - Vankúš jej umožňuje chrániť ju pred bolesťou v rozkroku. - Vankúš je vyplnený malými EPS guličkami - antialergickým penovým polystyrénom, ktorý sa dokonale prispôsobí telu a používa sa v lekárskych vankúšoch. - Výrez uprostred vankúšu umožňuje žene sedieť bez vyvíjania tlaku na švy. - Popôrodné vankúše Ceba baby sú navyše vybavené dávkovačom materiálu, ktorý...
CEBA
ags-W-744-000-671
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 6 ks zostáva na sklade!
11,95 €
S DPH
10.76 €

Popôrodný vankúš je nevyhnutný pre každú ženu, ktorá rodí prirodzene. Vankúš prináša ohromnú úľavu po pôrode, uspokojenie a potrebný komfort.

Vlastnosti:

- Je nevyhnutný, aby matka mohla sedieť bez bolesti, bez toho, aby vystavila podráždený rozkrok ďalšiemu treniu a tlaku a aby mohla bezbolestne kŕmiť v sede.
- Vankúš jej umožňuje chrániť ju pred bolesťou v rozkroku.
- Vankúš je vyplnený malými EPS guličkami - antialergickým penovým polystyrénom, ktorý sa dokonale prispôsobí telu a používa sa v lekárskych vankúšoch.
- Výrez uprostred vankúšu umožňuje žene sedieť bez vyvíjania tlaku na švy.
- Popôrodné vankúše Ceba baby sú navyše vybavené dávkovačom materiálu, ktorý umožní nastaviť objem vankúšu. Mamička má možnosť presýpať mikroperly do dávkovača, čím sa zníži objem vankúšu a prispôsobí sa jej individuálnym potrebám.
- Použité materiály zaručujú vysokú kvalitu produktu a dlhodobé používanie.

Rozmery: 45 x 45 x 10 cm

Materiál: vonkajšia vrstva - 100% bavlna, vnútro - expandovaný polystyrén EPS
CEBA
ags-W-744-000-671
6 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)