XKKO Organic Biobavlnená plienka 120x120, Summer Meadow

Extrémne jemná predpraná mušelínová zavinovačka z bio bavlny, tkaná v klasickej dutinovej väzbe.

XKKO
bs-ORG12008
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 100000 ks zostáva na sklade!
9,24 €
S DPH
8.32 €

Dokonalé pohodlie.


„Sladké sny, spokojný úsmev a dokonalé pohodlie prináša jemná zavinovačka XKKO Organic, vďaka ktorej sa bude bábätko cítiť ako u mamičky v brušku.“ Extrémne jemná predpraná mušelínová zavinovačka z bio bavlny je tkaná v klasickej dutinovej väzbe. Dutinová väzba v spojení s použitým materiálom zaručuje výnimočnú jemnosť a nasiakavosť. 


Má mnoho využití.


Veľká biobavlnená zavinovacia plienka neslúži iba ako zavinovačka, ale je snáď najuniverzálnejšou plienkou, ktorú máme v ponuke. Poslúži vám ako ľahká deka, podložka, prikrývka cez kočík, šatka cez plavky na dovolenku k moru alebo športová veľmi nasiakavá osuška.K našim biobavlneným zavinovacím plenám si môžete farebne doladiť slintáčik, prebaľovaciu podložku, vrchné nohavičky alebo nepremokavé vrecúška. Na a uchytenie pleny na kočík sa vám budú hodiť naše klipsy.
Zavinovačka nenahrádza nosiacu šatku a nie je určená na nosenie detí.
Zavinovačky XKKO Organic sú hygienické, nespôsobujú alergickú reakciu.


Ako udržiavať.


Pranie na 40 °C. Pred prvým použitím zavinovačku vyperte. Pri praní nepoužívajte aviváž, znižuje nasiakavosť výrobku.
Odporúčame používať štandardné pracie prostriedky. Mydlo a mydlový sliz môžu výrazne znížiť nasiakavosť výrobku a spôsobiť jeho poškodenie, rovnako ako poškodenie Vašej práčky.
Ako prevenciu zmeny tvaru a rozmerov, odporúčame po každom vypraní ľahko vytiahnuť výrobok do pôvodného tvaru a rozmerov.


Atesty a certifikáty.


Zavinovačky XKKO Organic 120x120 vlastnia atesty požadované vyhláškou MZ ČR číslo 84/2001 Zb. stanovujúcou požiadavky na výrobky pre deti do 3 rokov.
Zavinovačky XKKO Organic 120x120 prešli navyše nadštandardnými testami a získali akostnú značku Česká kvalita/Zaručená kvalita.Testy realizuje Textilný skúšobný ústav a.s. Brno.


Údaje o výrobku.


Rozmer balenia: 19x14x7cm
Hmotnosť balenia: 320g
Zloženie: 100% BIO bavlna
Hmotnosť (ks): 230+ gr.
Plošná hmotnosť: 155+ gr./m2


Plienky sú predprané na vysokú teplotu a teda i vyzrážané. Vzhľadom na prírodný charakter materiálu sú vlastnosti bavlneného vlákna v každej z produkovaných šarží trochu iné a rozmer v šírke sme schopní odhadnúť, ale v reálnej produkcii sa šírka plienky môže od deklarovaného rozmeru líšiť.


XKKO
bs-ORG12008
100000 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)