Tutis MIO Plus Thermo 2/1 tyrkysová

Mio Plus Thermo- najkompaktnejší a najpútavejší kočík Tutis. Mio Plus je dokonalou kombináciou pohodlia a štýlu - je to zatiaľ najľahší a najkompaktnejší kočík Tutis plnej veľkosti.

Dostupné varianty:

Tutis MIO Plus Thermo 2/1 Pacific Green
Tutis MIO Plus Thermo 2/1 Pacific Green
939,00 €
Tutis MIO Plus Thermo 2/1 Graphite
Tutis MIO Plus Thermo 2/1 Graphite
939,00 €
Tutis MIO Plus Thermo 2/1 Pearl
Tutis MIO Plus Thermo 2/1 Pearl
939,00 €
Tutis MIO Plus Thermo 2/1 tyrkysová
Tutis MIO Plus Thermo 2/1 tyrkysová
939,00 €
Tutis
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 10 ks zostáva na sklade!
939,00 €
S DPH
845.1 €

KOMFORT SPOTREBUJE ŠTÝL

Zoznámte sa so štýlovým Mio Plus Thermo - najkompaktnejším a najpútavejším kočíkom Tutis. Mio Plus Thermo je dokonalá kombinácia pohodlia a štýlu – je to zatiaľ najľahší a najkompaktnejší kočík plnej veľkosti Tutis. Mio Plus Thermo bolo navrhnuté na mieru pre rušný a aktívny mestský život – na objavovanie nových miest, prechádzky po rušných nákupných uliciach alebo stretnutie s priateľmi v kaviarni. Vďaka súčasnému dizajnu so segmentovou konštrukciou striešky tento kočík vyčnieva z davu, zatiaľ čo luxusné výšivky v spojení s vysokokvalitnými nádhernými látkami a prepracovaným ventilačným systémom robia tento kočík prémiovým.

 

TERMOTECHNOLOGICKÁ PODLOŽKA

Mio Plus Thermo obsahuje úplne novú podložku, ktorá poskytuje vášmu dieťatku všestrannú bezpečnosť. Táto ultraľahká podložka váži iba 0,35 kg a je vyrobená z odolných a zároveň elastických materiálov, ktoré chránia vaše dieťa pred vonkajšími vplyvmi. Okrem toho, vďaka vysokému tepelnému odporu, dieťa nebude pociťovať teplotné výkyvy ani v chladnom, ani v teplom podnebí. Vyrovnané teploty a dodatočný pohyb vzduchu zaisťujú, že postieľka zostane suchá a chránená pred plesňami a baktériami.

 

PANORAMATICKÉ VETRANIE VZDUCHU

Ľahko odnímateľný hlavný kryt odhaľuje jedinečnú štruktúru sekundárneho krytu s dvojitým vetraním. Horné panoramatické sieťované okno zaisťuje skvelú ventiláciu a umožňuje bábätku sledovať oblohu. Druhá ventilácia je umiestnená pod kapucňou a dáva dieťaťu možnosť pozorovať okolie pri ležaní na brušku. Obidve vetracie otvory na Mio Plus Thermo sa zapínajú na zips, vďaka čomu je spoľahlivejšia, pretože vetracie okná zostávajú na svojom mieste.

 

ALL-ROADTM TECHNOLOGY KOLESÁ TUTIS

Nové kolesá Tutis All-RoadTM Technology, ktoré navrhol náš interný inžiniersky tím, sú ideálne na zdolávanie terénnych a lesných ciest a zároveň zaisťujú pohodlie pre všetkých zúčastnených.

Kľúčové vlastnosti:

 • Kolesá vyrobené zo špičkového nylonu a vylepšené sklolaminátom sú výrazne odolnejšie voči poškriabaniu a deformácii.
 • Špeciálna textúra pneumatík ich robí odolnejšími.
 • Samomazné POM puzdrá v prednej časti uľahčujú manévrovanie s kolesami a zároveň ich chránia pred koróziou.
 • Vlastná technológia PU pneumatík s reliéfnou líniou rozdeľuje hmotnosť, aby sa chôdza stala agilnejšou a jemnejšou.
 • Široké nízkoprofilové pneumatiky zabezpečujú ľahký prejazd bez ohľadu na terén.
 • Na rozdiel od bežných pneumatík zostávajú PU pneumatiky mäkké aj pri nízkych teplotách.
 • Zadné ložiská absorbujú cca 70% celkovej hmotnosti (kočík + dieťa).

 

ILUSTRÁCIE PRE RANÝ VÝVOJ

Jednou z najzaujímavejších častí Mio Plus Thermo sú skryté ilustrácie vo vnútri krytu. Rôzne vysoko kontrastné ilustrácie vo vnútri baldachýnu pomáhajú zlepšiť videnie dieťaťa a posilniť spojenie medzi mozgom a očami. Vybrali sme objekty na oblohe, ako je slnko, mesiac, oblaky a hviezdy, ako zašifrovanú správu, čo znamená, že limitom je iba obloha.

 

 

PANORAMATICKÉ VETRANIE VZDUCHU

Ľahko odnímateľný hlavný kryt odhaľuje jedinečnú štruktúru sekundárneho krytu s dvojitým vetraním. Horné panoramatické sieťované okno zaisťuje skvelú ventiláciu a umožňuje bábätku sledovať oblohu. Druhá ventilácia je umiestnená pod kapucňou a dáva dieťaťu možnosť pozorovať okolie pri ležaní na brušku. Obidve ventilácie na Mio Plus sú upevnené zipsami, vďaka čomu je spoľahlivejšia, pretože vetracie okná zostávajú na svojom mieste.

 

MATRAC

Mäkký a priedušný matrac sa skladá z troch rôznych vrstiev: bavlna s ochranou SILVER-IONSTM, bavlna a polyester a vlna a polyester. Kombinácia troch vrstiev a poťahu technológie SILVER-IONSTM zaisťuje bábätkám pohodlie a pohodu. Matrac Mio Plus Thermo je navyše vyšívaný pre nádych elegancie.

 

JEDNODUCHÉ A KOMPAKTNÉ SKLADANIE

Podvozok Mio Plus Thermo sa dá zložiť spolu so sedacou jednotkou a je to prvý kočík Tutis, ktorý sa dá obojstranne zložiť. Vďaka novej konštrukcii je možné sedadlo vpredu alebo v smere k rodičom kompaktne zložiť ako knihu. Tento skladací systém dáva rodičom voľnosť pri preprave a umožňuje im byť efektívnejší. Okrem toho je zložený kočík kompaktný a ľahko sa zmestí do kufra auta alebo doma.

 

PREDĹŽENÉ POUŽITIE

Vďaka predĺženej chrbtovej časti možno sedaciu súpravu Mio Plus Thermo používať oveľa dlhšie. Vynovená chrbtová opierka je dlhá 52 cm, takže sedacia časť bude pohodlná aj neskôr, keď bude dieťa vyššie a staršie. Sedačka je certifikovaná pre použitie do 3 rokov alebo do 22 kg.

 

SEDADLÁ SLOŽENIE

Sedaciu časť je možné podľa potrieb dieťaťa sklopiť do 3 polôh: sadni, úplne horizontálne na spanie a stredná/štandardná. Úplná horizontálna poloha meria 100 cm na dĺžku a 40 cm na šírku, aby sa dieťa mohlo pohodlne natiahnuť.

 

INFO-BALENIE MANUÁL

       

   

 

ČO JE V KRABICI

 1. Prenosná vanička
 2. Sedacia jednotka
 3. Ochranná rukoväť sedacej jednotky
 4. Podvozok
 5. Nákupná taška
 6. Pás podvozku
 7. Taška/batoh
 8. Kryt nôh na prenosnú korbu
 9. Kryt nôh sedacej jednotky
 10. Matrac
 11. Ochrana pred dažďom
 12. Moskytiéra

 

 

Tutis
10 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

 • Recenzie (0)