TUTIS MIO Plus Thermo Black edition 2/1 Rose gold

Kočíky Black Edition od Tutis sú luxusnou a exkluzívnou kolekciou dvoch modelov, Rose Gold a Obsidian. Tieto kočíky majú detaily ako šperky, ktoré ladia s farebnou schémou každého kočíka a dodávajú nádych luxusu. Kočíky Mio Plus Thermo v tejto kolekcii majú koženú rukoväť, ktorá je odolná a mäkká na dotyk.

Dostupné varianty:

TUTIS MIO Plus Thermo Black edition 2/1 Obsidian
TUTIS MIO Plus Thermo Black edition 2/1 Obsidian
979,00 €
TUTIS MIO Plus Thermo Black edition 2/1 Rose gold
TUTIS MIO Plus Thermo Black edition 2/1 Rose gold
979,00 €
Tutis
Dostupnosť 3 - 7 pracovných dní
Ponáhľaj sa! Iba 10 ks zostáva na sklade!
979,00 €
S DPH
881.1 €

Čierna ešte nikdy nebola taká vzrušujúca – limitovaná edícia Tutis Mio Plus Thermo Black Collection

 

Najprv bolo Mio Plus, po ktorom nasledovalo ešte vzrušujúcejšie Mio Plus Thermo. A teraz je čas predstaviť vám najnovšiu edíciu Mio Plus – Black Collection. Limitovaná edícia čiernych kočíkov Mio Plus Thermo je príkladom bohatej súčasnej elegancie.

Táto kolekcia sa vyznačuje perfektne vybranými detailmi, ktoré spolu jednoducho vytvárajú synergiu. 

 

 

Čierne vydanie

Limitovaná kolekcia pozostáva z dvoch modelov - Rose Gold a Obsidian Oba modely zdieľajú niektoré koncepčné podobnosti, ako sú kožené detaily značky Tutis, sofistikované textúry tkanín a výšivky na vrchlíku, ale majú aj niektoré výrazné rozdiely, vďaka ktorým je každý model jedinečný. Obsidián je skutočným módnym vyhlásením. Tento kočík je vyrobený z tmavej čiernej látky v kombinácii s čiernym chrómovým podvozkom. Podrobnosti na Obsidian sú dokonale zladené s farebnou schémou, aby poskytli jemnú pripomienku kvality namiesto toho, aby rušili.

Rose Gold má tlmenejšiu čiernu pre svoju látku, ktorá vytvára výrazný kontrast k detailom z ružového zlata na postieľke, ako aj na podvozku. Model z ružového zlata sa vyznačuje jemnejšou farebnou schémou, ktorá stále priťahuje pozornosť. 

 

Detaily podobné šperkom

Kočíky Obsidian aj Rose Gold sú zdobené exkluzívnymi detailmi Tutis. Šperky podobné detaily sú zladené s farebnou schémou každého kočíka a dokonale ladia a zároveň dodávajú nádych luxusu. 

 

Exkluzívna kožená rukoväť 

Kočíky Mio Plus Thermo z kolekcie Black majú ako jediné kožené rukoväte. Vďaka vysoko kvalitnej koži si môžete byť istí, že rukoväť zostane neporušená aj pri každodennom používaní. Navyše, mäkký a príjemný pocit z kože bude lákať na dobrú dlhú prechádzku. 

 

Čierny kočík na jar?

Áno, ak má technológiu Thermo. Čierna farba absorbuje najviac tepla, takže sa to nemusí zdať ako najlepšia voľba pre teplé obdobie, ale Mio Plus Thermo má niečo, čo zaisťuje optimálnu reguláciu teploty v postieľke - Thermo Pad.

Táto technológia umožňuje prúdenie čerstvého vzduchu do postieľky a tým zabraňuje hromadeniu vlhkosti a rastu baktérií alebo plesní. Navyše luxusné látky odolné voči UV žiareniu vybrané pre kolekciu Black nie sú tie, ktoré vyblednú vplyvom slnka, takže si môžete voľne užívať prechádzky na slnku. 

 

 Učenie sa od prvého dňa 

  Rovnako ako všetky kočíky Mio Plus, aj nové modely z kolekcie Black Collection majú vo vnútri postieľky ukryté špeciálne prekvapenie - čiernobiele ilustrácie pre skorý vývoj.

Rôzne vysoko kontrastné ilustrácie vo vnútri striešky pomáhajú posilniť zrak dieťaťa a rozvíjať spojenie medzi mozgom a očami. Keď nedrieme, vaše bábätko bude baviť čierna obloha a žiariace hviezdy.

Tutis
10 položky

Mohlo by vás zaujať aj

Produktové Recenzie

Priemerné hodnotenie

0.0
0 Recenzia
★★★★★ Výborné 0
★★★★☆ Dobré 0
★★★☆☆ Stredné 0
★★☆☆☆ Slabé 0
★☆☆☆☆ Hrozné 0

  • Recenzie (0)